Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar bu gün focusu gördüm. resimler çektim link aşağıda.

http://hotfile.com/dl/115053788/1108cc3/focus.rar.html

Teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık. İzninle senin mesajına ekliyorum fotoları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk izlenimin nasıl, kullanılan malzeme kalitesi, aracın iç ve dış görünümünün verdiği hava nasıl canlı olarak.

Birde bu jantlar hiç hoşuma gitmedi güncel titanium jantları bundan daha şık duruyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ya harbiden sony teyp yok sadece ;) bu alttaki videonun sadece 14. saniyesine bakın.. sadece sony yok değil mi??:)

Sen o videoları görmeden diyecem de demiyorum :lol:

Eğer bu ortamda devamlı alayli eleştiri yapacaksanız uyarmam gerekir. . Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk izlenimin nasıl, kullanılan malzeme kalitesi, aracın iç ve dış görünümünün verdiği hava nasıl canlı olarak.

Birde bu jantlar hiç hoşuma gitmedi güncel titanium jantları bundan daha şık duruyordu.

arkadaşlar şunu söyleyim aylarca resimlerde görüp duyduğum heyacanı orda yaşamadım.araç 1.6 TDI titanyumdu.

krom ızgarayı önden bakınca aradım. olsa daha güzel olurdu. birde dikaktimi çekti motor kaputu kapalı olmasına rağmen açıklık bırakılmış . garipsedim. onun dışında yandan ve arkadan güzel geldi gözüme içte ön konsol güzel teyp ben ce eskisinde ki gibi hoş görünmüyor. özellilke cmaxın içi ile kıyasladım C max on konsolundaki kromlar daha iyi görünüyor. arkaya oturdum boyum 1.78 ön koltuk dizimde idi. birde eskşi focusa oturdum. dizim değmiyordu. arka dar geldi bana. beni en çok hayal kırıklığına uğratan bagaj oldu. 270 lt. gördüm ve şaşırdım yanılmıyorsam eskisi 380 idi. bagaj derinliği azaltmışlar araçın boyunu uzatmak için. sedanı görelim birde

birde marşpiyeller plastik idi bana çok dandik göründü.

arkadaşlar adamar satışa başlamışlar. 15 mayısta teslim edeceklermiş. katalogdedim yokdediler. fiyatları aynı geçen hafta konuştuğumuz fiyatlar. fordun sitesinde hala yok.

eleştrilerimi adamlara söyledim özellikle fiyat. otosan nabız yoklamak için böyle bir şey yapıyor. s

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yazık arkadasım. Sony teyp yok sadece...

Memnun olmadigin aracı çok araştırıyorsun bakıyorum da

Hahaha olsun benden sana :)

Saygılar

ben memnun dğilim demedim daha önce sadece eleştridim bazı konularda. o na da hakkım var. sony teybin gösterişini arasın.

birde adamların spot ışıklar altında fotoları çekip maontaşlayıp aylarca ağzımızn suyunu akıttıkları gibi olmuyor. sen de gidip görürsen anlarsın.

bu da ben den sana

saygılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer konuda #ROCKERROLLER arkadaşımız kullanılan malzeme ve işçilik kalitesinin güncel focus dan 3 gömlek daha üstün olduğunu söyledi. Ön ve arka kapı trimleride dahil hatta. Size nasıl geldi. Tabi oda aynı şekilde sony ve ekran küçüklüğünden şikayetçiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.