Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben birşey mi kaçırdım acaba, benim araçtan çıkan paspaslar tam uyumlu, köşe bucak çizgileri denk geliyor. Sadece öndekiler yarım boy. Üstelik aynısı serviste satılıyor; gördüm. Benim paspas sorunum farklıydı; öndeki paspasin sabitleme deliği yoktu, sadece titanyum donanımında veriliyormuş ve satılmıyor. Yarım paspas olduğu için kayıyordu inip binerken...

Valla ben aracı teslim aldığım gün paspasları değiştirdim.Havuzlu paspas aldım ortası halı istediğiniz zaman halıları söküp (yağışlı havalarda) kullanabilirsiniz.T olaavsiye ederim.Orjinal dedikleri paspasların Şöför tarafındaki paspas resmen kırpılmış.Yarım paspas pedalların altındaki halı boşta kalıyor ve zamanla aşınıp halıyı parçalıyabilir.İleride daha fazla zarara sebep olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Valla ben aracı teslim aldığım gün paspasları değiştirdim.Havuzlu paspas aldım ortası halı istediğiniz zaman halıları söküp (yağışlı havalarda) kullanabilirsiniz.T olaavsiye ederim.Orjinal dedikleri paspasların Şöför tarafındaki paspas resmen kırpılmış.Yarım paspas pedalların altındaki halı boşta kalıyor ve zamanla aşınıp halıyı parçalıyabilir.İleride daha fazla zarara sebep olabilir.

hocam nerden aldınız bu ürünü focus 3 ile uyumlu mu? biraz bakındım ama bulamadm böyle bişey hepsi kauçuk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
hocam nerden aldınız bu ürünü focus 3 ile uyumlu mu? biraz bakındım ama bulamadm böyle bişey hepsi kauçuk

Kusura bakmayın biraz geç cevapladım

Ben hepsiburada com dan aldım.oto ürünlerinden havuzlu paspas diye yazdığınızda çıkıyor.Fiyatı zannedersem 70-80 TL civarında gayet kullanışlı tavsiye ederim.Belki diğer sitelerde daha ucuzunu bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kusura bakmayın biraz geç cevapladım

Ben hepsiburada com dan aldım.oto ürünlerinden havuzlu paspas diye yazdığınızda çıkıyor.Fiyatı zannedersem 70-80 TL civarında gayet kullanışlı tavsiye ederim.Belki diğer sitelerde daha ucuzunu bulabilirsiniz.

linkini bulabilirmisiniz acaba müsaitseniz? tüm baktıklarım kauçuk ortasına halı olan yok hiç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Belki bir faydası olur 12.08.2012 tarihinde almıştım bu paspası birebir uydu, sabitleme pimlerne denk gelen kısımlarda üstten kapaklı segman sistemi yapmışlar kayma sorunu diye bişey yok...

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/z-tech-ford-focus-2011-sonrasi-3d-havuzlu-ekoloj-61469342

Aklıma gelmişken ekleyeyim Focus II de kullanmış olduğum bagaj havuzu Focus III e yenisini almaya gerek bırakmayacak şekilde uyuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar, orjinal kauçuk paspaslar kalite ve görünüş olarak çok güzel ama malum memleket şartlarına göre hiç iyi değil. Adamlar Avrupa temiz sokaklarına tasarlamışlar sanırım. Yeni aracım bir haftalıkken pedal altları halı tüylenmeye başlamıştı, yanlardaki çamurları hiç söylemiyorum. Şimdiye kadar kullandığım tüm arabalar gibi bunada araştırdım ve modele uygun havuzlu paspasla bagaj havuzunu (HB)den aldım. Biraz ince malzeme ama heryeri kapatıyor. En güzeli sol ayak dayama yerini. Özellikle çamurlu fotoları koyuyorum, ayaklar ençok nerelere değiyor görünsün.

10032013992.jpg

10032013993.jpg

10032013994.jpg

10032013995.jpg

10032013996.jpg

10032013998.jpg

10032013997.jpg

Merak edenlere; Hepsiburada'dan, Tarz marka, Focus 2012 ve sonrası için

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.hizlial.com/u31.900.0001.2710/ford-focus-2012-sonrasi-3d-havuzlu-orjinal-paspas-seti

yukarıda linkte olanı aldım tavsiye ederim. renk desenli uyumlu topuk gelen yere metal destek koymuşlar aşınma için. bide oldukça hafif, kaymaması için kenarda çırt var ve çuk diye oturuyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.hizlial.com/u31.900.0001.2710/ford-focus-2012-sonrasi-3d-havuzlu-orjinal-paspas-seti

yukarıda linkte olanı aldım tavsiye ederim. renk desenli uyumlu topuk gelen yere metal destek koymuşlar aşınma için. bide oldukça hafif, kaymaması için kenarda çırt var ve çuk diye oturuyor 

Plastik mi bu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otosan ile araçla birlikte gelmeyen paspas için iletişime geçtim.Laf gevezeliği yapıp,paspas vermediler.Üstünden birbuçuk sene geçmişmişte,şimdi veremezlermiş te cart curt ettiler. Haram olsun benden yana kazandıkları para!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.