Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Jant temizleyici kullanmıyorum ben ..Çünkü disklere zarar veriyor....Sadece bir tane jant temizleme fırÇası aldım,onunla jantların arkasını fırÇalıyıp sonrada suyu basıyorum...Jantların en gıcık tarafı o küÇük bölümlerin silinmesi,büyük aralıklı yerler kolay nispeten de küÇük aralıklara parmak bile zor giriyor..Bir de jant yüzeyi düzgün diil,oluklar var ve oluklarda iyi silinmezse kir kalıyor..Davlumbazları da yıkıyorum ben ama o zamanda ellerim yırtılıyor bazen....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla benim yerim müsait aslında, bi yıkama makinası alsam mı? Yav fena da olmaz heralde. Du bi bakayım. Ama Hasan'ın paylaştığı bir kaç resim vardı hatırlıyor musunuz Bora bey. Bi kaç arkadaş ellerinde bi ton malzeme, passatları ne parlatmışlardı, aklıma geldi nedense, bu iş çığrından çıkarsa kötü olur gibime geliyor. Jant temizleyicisi ile başlıyormuşum, Sonax a rakip olurum valla. Kafamı bozmasın, zaten bir kaput filmine 500 tl çekiyorlar. Dağtırım lan. Washax ya da Başax. Sonax ta neymiş peehh :kızgın::D Sahoş mu oldum ben yaa, akşamdan beri içtiğim tek şey çay ama. :kızgın::D:zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Jant temizliyicelerin uzun vadede gidonları paslattığı söylenmekte o sebeple ben çekiniyorum biraz da temizlemezsek de balata tozu janta yapışıyormuş bugün yıkamacı da uyardı. Ben jant temizleme spreyiyle balata temizleme spreyini bir arada kullanma planlarına girdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabanın içinde sigara içenlere o kadar gıcığım ki mesela..K..ç kadar alanda fosu fosur sigara içiyor millet..Birde içindeki o koku asla geçmiyor arabanın bidaha...

Bana da pek mazoşist bir davranış - dengesizlik gibi gelir.. Sadece arabada da değil asansör de wc de felan bir tuhaf düşüncesizlik...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet arkadaşlar,ORJİNAL FOCUS 3 paspasları çıkmış..Ben bugün aldım ..Beleşe ama... :kıhkıh: Neyse işte,Orjinal Focus 3 paspasında sürücü tarafındaki parça yarım..Yani gaz-fren-debriyaj pedallarının altına kadar uzanmıyor,ayak dayama bölümüne de uzanmıyor haliyle..Sadece ortadaki kare alanı kapsıyor..Orjinal,çünkü altında parça numarası bile yazıyor..ön yolcu tarafı ise tam parça...Arkada ise 2 parça var ve tam yerlerine oturuyorlar...Sürücü ve ön yolcu parçalarında yeni harf karakterleriyle "Focus "yazısı var...Fotoğrafları akşama burada....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla benim yerim mÜsait aslında, bi yıkama makinası alsam mı? Yav fena da olmaz heralde. Du bi bakayım. Ama Hasan'ın paylaştığı bir kaç resim vardı hatırlıyor musunuz Bora bey. Bi kaç arkadaş ellerinde bi ton malzeme, passatları ne parlatmışlardı, aklıma geldi nedense, bu iş çığrından çıkarsa kötÜ olur gibime geliyor. Jant temizleyicisi ile başlıyormuşum, Sonax a rakip olurum valla. Kafamı bozmasın, zaten bir kaput filmine 500 tl çekiyorlar. Dağtırım lan. Washax ya da Başax. Sonax ta neymiş peehh :kıhkıh::poke: Sahoş mu oldum ben yaa, akşamdan beri içtiğim tek şey çay ama. :kıhkıh::zha: :zha:

bende niye kulaklarım çınlayıp duruyor diyordum.. :D

Ümit abi sen bide şu an takıldığım skodacıları görsen o passatçılar hep onlardan öğrenmiş. Baktım hepsinin oraya Üyeliği var adamlar artık işi gÜcÜ bırakmış bunla uğraşıyor. En son fuardaki araçların parlamasını sağlayan glazeyi ele geçirmişler lann ne gÜzel parlattı diye felan konuşmalar var. çok muzdaribim.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

o paspasları bana vermişlerdi zaten, ama ben beğenmedim pek çok ince.

Edit; ama yok be ya benim şöfer tarafı daha uzun.

Sana verilenler Focus 2 oaspası..Dikkatli bak....Bunların altı tırtıklı filan..Sürücü tarafıda kasten kısa sanırım..Halı olan orjinal F 3 paspaslarıyla aynı şekil ve ölçülerde yapmışlar....

Edit: Güzelmiş

o plastik yuvarlaklar çıkıp sabitlenmekte mi?

Galiba,plastik çıkıntılara takıp üzerine parçayı çıtçıtlıyosunda ben yapmadım onu,öyle taktım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Noolmuşki o koltuğa?...Ne olacaktı ki ?Hot Coutuer Modamı yaratacaktı koltuklarla...Victoria Secrets defilesine elbise mi dikecekti...Ford işte,ne bekliyosunki,BMW-Mercedes-Audi zarafeti olmaz bunda,allahın amerikanyalısı dikmiştir,obez tipiyle...Deri döşeme diktiğinin farkında bile diildir...Kaba işçilikle bu kadar Mertol....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pek öyle sökülmeye yüz tutmuş filan diil yahu,sende çok kötüledin,o kadarda diil....Potluk dersende sanırım airbag yüzünden böyle...İçinde airbag var o koltuğun..Ayrıca vinleks diil o bildiğin deri,bariz deri kokuyor abi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.