Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracı seven biri aracını temizlemeyide sever diye düşünüyorum...

Yada zaten yıkatıyorsanız eleman yapacaktır bunu...

Yani naylon halıflex felan bence komik şeyler..üşengeçlik var sanırım :)

arabasını seven temizlemeyi de sever ama daha kısa sürede bitse daha iyi olmaz mı yani.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup,en kaliteli oto yıkamacıda bile aracın orjinal halıfleksi güzel biçimde yıkanmıyor..O yüzden en güzel çözüm halıflekstir....Hatt ben bir tarihte Focus 2,5 un altını komple halıfleks kaplayabilmek için ölçüleri çıkartmıştım birebir..Bulabilirsem burada gösteririm...Ayrıca,halıfleks temizleme konusunda pratiklik sağlıyor,aracın orjinal halısını elektrikli süpürgyle çekmekle uğraşıcağınıza halıfleksi çıkartıp silkeleyip geri takarsınız olur biter....Bu arada araç içi temizliğine özellikle aracın halılarının mümkün olduğunca temiz olmasına dikkat edin,aksi taktirde astım dahil bir çok solunum yolu hasalığı ile karşılaşmanız büyük ihtimaldir..Hatat ufak çocuğunuz varsa aracınızın içinin çok temiz olması,bunun yanında araç kokusu gibi kokuların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor..Araç kokuları çok yüksek kanserojen maddeler içeriyor çünkü....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç kokosu pek sevmem zaten, güzel kokacağına temiz koksun, hani varya reklamlarda çıkıyor, temizlik kokusu diye bişey, üstüne birde sıfır araç kokusu eklenince Kastamonu'daki Ballıdağ Akciğer Hastalıkları hastanesinin olduğu hava gibi çek içine içine,

(Reklam kokan hareketler mi ne bunlar)

çocuk diyince zaten oğlum Barış'ta hasta. :) Hastaneye götürdüm, bir iki ilaç verip gönderdiler. Nerede hipokrat, neyse en azından rahatlattılar oğlumu biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sağolun, şÜkÜr ki şu an gayet iyi, dÜn gece titriyordu, ateşi vardı, hastaneye götÜrdÜk işte, keratanın bÜnye sağlam ama, mikrop işte, yakaladı bu sefer. İnşallah geçer.

ufaklığa acil şifalar diliyorum.. geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sağolun, şÜkÜr ki şu an gayet iyi, dÜn gece titriyordu, ateşi vardı, hastaneye götÜrdÜk işte, keratanın bÜnye sağlam ama, mikrop işte, yakaladı bu sefer. İnşallah geçer.

Geçmiş olsun inşallah biran önce sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun kardeşim. :)

Bu aralar gece gündüz farkından ufaklıklar kolay etkileniyorlar evde de soba-kalorifer varsa odadan odaya fark olabiliyor sık sık sırtlarını ve ayaklarını kontrol etmek lazım çocukların terli mi diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cem bey daha iyi bilir ama, 2 senedir grip aşısı oluyorum, nazar değmesin hiç hasta olmadım.

gerek var mıdır yok mudur dediğim gibi doktor büyüklerimiz daha iyi bilir..

bu arada çocuklara oluyor mu o aşılar emin değilim.. yetişkinler için söyledim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.