Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ooofff oofff, gazete sayfalarından bıktım bende artık. Şöyle şık bir şey istiyorum, altına aldığınız halıfreksleri keşke siyah alsaydınız. En azından daha şık görünürdü diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O halıfleksleri kasten açık gri aldım,tozu kiri çok belli etmesin diye..Eski focus 2,5 um için almıştım onları da..Koçtaşta daha güzel şeyler gördüm onları alıcam en kısa sürede.O zaman daha güzel bir görüntü olacaktır....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben bir daha zor giderim yıkamacıya..

Geçen yıkamacıma gittiğimde bir X3 ün içini köpükle yıkıyordu; araca zarar vermeyen bir döşeme temizleyicisiymiş herneyse..

İç döşemeler kapı içleri vs yıkandıktan sonra elemanın aracı yıkadığı bezi ve kovayı görünce resmen midem bulanmıştı; çıkan kirli su sapsarıydı bildiğiniz ter, yani sidik afedersiniz!

O an düşündüm de milletin pisliğiyle sizin arabanız karışıyor birşekilde.. Bir bahane bulup çıktım o günden beri kendim yıkıyorum!!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben focus 2 halı paspasları kullanıyorum bir şikayetim yok. Bu arada focus3 için halı paspas var ama henüz makul fiyatlara inmediler.

Tolga bey siz DonanımHaber de "esmerce" nick i ile yazan arkadaşmısınız? Hani Güre iskelesinde nalbur olan?

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben focus 2 halı paspasları kullanıyorum bir şikayetim yok. Bu arada focus3 için halı paspas var ama henüz makul fiyatlara inmediler.

Tolga bey siz Esmerce nick i ile yazan arkadaşmısınız? Hani Güre iskelesinde nalbur olan?

Evet o :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tolga bey siz DonanımHaber de "esmerce" nick i ile yazan arkadaşmısınız? Hani Güre iskelesinde nalbur olan?

Kardeşim benden önce yazdın evet o benim; dükkanında durmayan adam :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mertol bey hazır lafı açılmışken sizide tanışma köşesine alsak; tanısak nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:zha: elimde sıfır FII ön halı paspaslar var. ön sürücü ve yolcu için 25 lira :D da Mertol abi sürücü kısmı paspası küçük değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:) elimde sıfır FII ön halı paspaslar var. ön sürücü ve yolcu için 25 lira :D da Mertol abi sürücü kısmı paspası küçük değil mi?

Ne gibi küçük?

Bendeki paspasları Mercan a vermiştim, sıfırını aldım. Hala onları denemeye zamanım olmadı. Kış günü zaten plastik paspas daha iyi. Şu aralar arabaya ayıracak zamanım yok malesef. Zaman olsun bakarım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.