Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende sizlerle focus 3 hb aracıma hps brda.com dan sipariş ettiğim paspaslarla ilgili tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.Ben Ztech 3d paspas sipariş etmiştim.Volkan bey galiba sizin almış olduğunuz paspaslardan.Ben teslim aldığım gün iade ettim.Çünkü hem aracıma uymadı hemde malzemesi değişik çünkü kauçuk değil bana daha çok köpükten yapılmış gibi geldi.Söylediğm gibi değişik bir malzemesi var çok hafif ve çabuk deforme olacakmış gibi aynı zamanda kalıp gibi (katlanmıyor-elastik yapıda değil) daha çok strafora benziyor.Umarım düşünen arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir.Ben sipariş verdiğimde Ali beyin aracına aldığı paspasın resimlerini görmemiştim.Tarz marka olmalı benim hoşuma gitti kesimleri oturmuş gibi.Bu paspaslar pahalı ama rahat olacağı kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.