Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

:kıhkıh:

Hastasıyız pampa..

Sen o deri diy eçaktıkları şeyin boyutlarını bi görsen anlardın ne demek istediğimi.. O büyüklükte hayvan falan olmaz. Dinazor derisi olmadığı sürece tabi.. :kıhkıh:

Doğrudur....Ne diim...Mercedeste falana deri yok o zaman ha?...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu koltuğu diken öküzü gerçekten merak ettim..

IMG_0504.JPG

Aynen katılıyorum Mertol bey size. çok özensiz dikilmiş koltukların arkaları.

Noolmuşki o koltuğa?...Ne olacaktı ki ?Hot Coutuer Modamı yaratacaktı koltuklarla...Victoria Secrets defilesine elbise mi dikecekti...Ford işte,ne bekliyosunki,BMW-Mercedes-Audi zarafeti olmaz bunda,allahın amerikanyalısı dikmiştir,obez tipiyle...Deri döşeme diktiğinin farkında bile diildir...Kaba işçilikle bu kadar Mertol....

Neden öyle diyorsunuz ki Bora bey. BMW Merso audi zerafeti olmaz demişsiniz ama bakın burada ne var. http://www.team-bhp.com/forum/official-new-car-reviews/101671-renault-fluence-test-drive-review.html

Koltukların arkalarını da çekmişler. Bence gayet başarılı dikimi var. Tamam belki BMW merso gibi olmaz ama Focus'tan kat be kat kaliteli dikilmiş koltuk arkaları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün deri döşemelere Mertol kaba dedi diye bir daha baktım ama bana hiçte öyle gelmedi...Koltukların yapısı dolgun çünkü..Ayrıca bu tipi daha zengin duruyor bana göre....Paspaslar biraz küçük,focus 3 paspaslarını daha kibar yapmışlar...Sürücü tarafındaki paspas ise fren-gaz-debriyaj pedalına kadar uzanmıyor,sanırın takılmasın diye..Bende oraya halı kaplama yaptım oldu bitti....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bayiden hediye paspasları aldım, adamlar üzerinde saçma sapan bir marka yazan paspas takımı verdiler.. sanırım universal paspas henüz sermedim.. bu ne fln dedim, focus 3 için birebir uyumlu fln dediler. serince göreceğiz...

Benimkinde tam yeni Focus 3 yazısı yazıyor,hatta orginal accessiories falan yazan bir poşetten çıkarttılar,fotoları koydum yukarı zaten..Ama Focus 2,5 paspasları daha bir güzel bence....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya bu çentiklere oturabilen ve havuz tipi olan bir kauçuk paspas arıyorum hemen şu an sipariş vermem lazım, sıfır arabanın içi rezil oldu kış günü çamurlu ayaklardan.

Var mı yardımcı olabilecek kimse?

Hemüz F3 uyumlu Havuz paspas çıkmadı..Gölf veya Jettalarınki oluyor ama onlarda da Golf ya da Jetta yazıyor galiba,tercih senin..Ben halıfleks alıp kestim koydum,gayette güzel oldu valla....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sadece Paspas konusunda 1 saat içinde 3-4 kişi siteye geliyor...

Bu problem çözülmeli...

Birde başlıkları gözden geçirmeli. Neredeyse olur olmaz her başlıkta sorun kelimesi geçiyor. Sonrada araç ile ilgili yanlış anlamalar çıkıyor ortaya.

Mesela bu konuda bence sorun yerine öneri yada ihtiyaç gibi kelimeler kullanmalıyız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Problem olmasa zaten bu konuyu açmazdım..Foruma hizmet için çabalıyorum ama kadir kıymat bilen yok maalesef..Şu forumun en cefakar ve fedakar üyesiyim ama ne bir teşekkür ne bir küçük hediye....Hıh... :kıhkıh:

Bu arada Focus 3 ler için acil havuz şeklindeki paspaslardan yaptırılması lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.