Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Titanium'a Navigasyon eklemek isteyenler belirtsin lütfen!

Önerilen Mesajlar

Telefonda radyo ile navigasyonu aynı anda nasıl açacaksın? Açtın diyelim, nasıl kontrol edeceksin? Küçücük dokunmatik ekranda bir radyoya bir navigasyona mı geçeceksin? Unutmadan bu arada araç kullanıyorsun ..

Abi kanallar kayıtlıysa direksiyondan kumanda edebiliyoraun ki herşeye. Navigasyondan çıkmana gerek kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Murat sen ne anlatıyorsun :)

Doğan bu Doğan :)

Bluetooth ile bağlanmış telefondaki radyo kanallarını direksiyon kumandası ile değiştirebilirsin, aynı anda navigasyonu kullanmaya devam edebilirsin diyor. Biliyor da söylüyor olmalı, mutlaka deneyeceğim. Gerçi Ipad pro bile entegre etse bizim sistemin eline su dökemez :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kavuk said:

Bluetooth ile bağlanmış telefondaki radyo kanallarını direksiyon kumandası ile değiştirebilirsin, aynı anda navigasyonu kullanmaya devam edebilirsin diyor. Biliyor da söylüyor olmalı, mutlaka deneyeceğim. Gerçi Ipad pro bile entegre etse bizim sistemin eline su dökemez :) 

Yani konuşuyor işte ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Muzaffer ASLA said:

Gel arkadaşım.başımın üstünde herzaman yerin var.

Kör nokta sensörleri geldi ve  2 takım,Bir takımını satacağım.ayrıca orijinal arka kamera,sony amplifikatör 9 kanal+subwoofer,Sony sync2 facelift 2015 model için,lidar,ön  kamera,anahtarsız giriş,kablosuz cep telefonu görüntü transferi,video oynatma ve  süpriz diğer özellikler.yavaş yavaş tamamlıyorum.Hepside oem donanımda mevcut.Biraz sabır.Hepsini resimleyeceğim ve burada paylaşacağım.

biliyorsunuz ki bu iş hobi ve bende biraz hastalık oldu.Ama ana işimi aksatmamam gerekli olduğu halde aksatıyorum.

Bu iş bende hastalık olmaya başladığı için rahat duramıyorum.Geçenlerde işimi gücümü bırakıp servisin birinde 25 gün yatan bir focus TDCI'yi arkadaşım rica ettiği için beraber kalarak yazılımını ve araç kalibrasyonunu yaparak 2 saate sorunu çözdüm.Bu derecede bende hastalık oldu.Bu işin verdiği hazzı bana hiçbirşey vermiyor fakat hastalık işte.Bu nedenle biraz sabredin arkadaşlar.Güzel şeyler paylaşacağım.Tüm forumdaşlara saygılar ve sevgiler diliyorum.

Takipteyiz anahtarsız girişide çalıştırmak üzereyiz :) kapı kolu tesisat hazır bağlantıları kaldı sadece vakit yok :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Muzaffer ASLA said:

Kör nokta sensörleri geldi ve  2 takım,Bir takımını satacağım.ayrıca orijinal arka kamera,sony amplifikatör 9 kanal+subwoofer,Sony sync2 facelift 2015 model için,lidar,ön  kamera,anahtarsız giriş,kablosuz cep telefonu görüntü transferi,video oynatma ve  süpriz diğer özellikler.yavaş yavaş tamamlıyorum.Hepside oem donanımda mevcut.Biraz sabır.Hepsini resimleyeceğim ve burada paylaşacağım.

biliyorsunuz ki bu iş hobi ve bende biraz hastalık oldu.Ama ana işimi aksatmamam gerekli olduğu halde aksatıyorum.

Bu iş bende hastalık olmaya başladığı için rahat duramıyorum.Geçenlerde işimi gücümü bırakıp servisin birinde 25 gün yatan bir focus TDCI'yi arkadaşım rica ettiği için beraber kalarak yazılımını ve araç kalibrasyonunu yaparak 2 saate sorunu çözdüm.Bu derecede bende hastalık oldu.Bu işin verdiği hazzı bana hiçbirşey vermiyor fakat hastalık işte.Bu nedenle biraz sabredin arkadaşlar.Güzel şeyler paylaşacağım.Tüm forumdaşlara saygılar ve sevgiler diliyorum.

muzaffer bey izmirde nerdesiniz acaba? gelip bi bende görmek ve tanışmak isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Muzaffer ASLA said:

kör nokta sensörleri için fiyat alabilirmiyim tampona bağlamaya yarayan braketleri mevcut mu ? fiyat uygun olursa boşu boşuna yıldız sanayii yada ebay aliexpresi talan etmeyeyim :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.