Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Fiat Aegea (Türkiye Özel) - Autoshow 2015

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Araç çok şık gözüküyor.her fiat gibi fiyat nedeniyle alıcısını bulur.

fiat ta bence sıkıntı model serisinin olmaması yani temra tipo stilo brava bravo siena palio albea... bir fiesta 30 yıllık model golf 40 yıllık arabaların ruhu var ama fiat can gelmeden ruhu gidiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu aracın ön aydınlatma grubunun ve arka stop bölümünün montaj ve test bankoları benim elinden çıktı o nedenle ben de bir şeyler yazmak istedim.Arka stop grubunda hareketli diye tanımladığımız bagaj kapağındaki sadece reflektör vazifesi görüyor biraz daha büyütülüp içine led konulabilirdi diye düşünüyorum.Belki HB de yaparlar.Linea dan güzel durduğu kesin fakat biraz pejo 301 esintisi var.Biz adını bilmiyorduk fakat proje adı belli idi.Keşke AEGEA değil de direkt EGE deselerdi Endonezya dilinde yazmasalardı iyi di ama olsun.Bakalım yakından inceleyelim nasıl olduğunu göreceğiz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aegea Ege denizinin antik dillerdeki adı, hala dünya haritalarında Aegea Sea yazar ... ihracat yapılması düşünülüyorsa (...ki bence düşünülüyordur) Aegea doğru isim olmuş (bence) ama yalan yok ... isim konusunda Anadol'u tek geçerim (hala) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

linea C sınıfı

linea ya  B+ desek daha doğru olur.. çünkü boyu C, eni B bir araç..  bagajı büyük ucuz aile arabası.. hyundai era ve sonrasında blue nun önüne geçmek için..(çünkü b sedan araba bulmak zor)

bu 3 arabanın eni aynı, ama linea uzunluktan dolayı bagajı epey büyük..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

linea ya  B+ desek daha doğru olur.. çünkü boyu C, eni B bir araç..  bagajı büyük ucuz aile arabası.. hyundai era ve sonrasında blue nun önüne geçmek için..(çünkü b sedan araba bulmak zor)

bu 3 arabanın eni aynı, ama linea uzunluktan dolayı bagajı epey büyük..

B+ diye bir sınıf yok hocam. Linea gayet C sınıfı ve sınıf standartlarını karşılıyor, inanmayan açsın araştırsın daha da bir şey demiyorum.

Beğenmezsiniz belki ancak buyrun wikipedia http://tr.wikipedia.org/wiki/Alt_orta_s%C4%B1n%C4%B1f

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar,

sınıflandırmada sadece uzunluğa mı bakılıyor, enin hiç etkisi yok mu?

şahsen eni 170 cm olan bir aracın C sınıfı olması bana garip geliyor, literatür öyle diyordur, haklılardır..

fieastanın bile eni 176 cm, linea 173 (müş, baktımda)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Linea c segmenti en azından Fiat'a göre öyle :)

:D herhalde sadece boyu c segmentini karşılıyor, çünkü wiki 410 a bile c demiş, şimdi ford un ecosport u ne oluyor.. herhalde B ama boyu 410

önemli değil ya, ne denirse densin alanına hayırlı olsun

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar,

sınıflandırmada sadece uzunluğa mı bakılıyor, enin hiç etkisi yok mu?

şahsen eni 170 cm olan bir aracın C sınıfı olması bana garip geliyor, literatür öyle diyordur, haklılardır..

fieastanın bile eni 176 cm, linea 173 (müş, baktımda)

sadece boy olmadığı gibi sadece boy+en de değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D herhalde sadece boyu c segmentini karşılıyor

Yani hedef kitle bu sedan ile Avrupa olmadığı bariz ortadaydı. Şimdi ne olacak göreceğiz ama görünen o ki çok farklı olmayacak.

Bravo tadında HB'i devam ederse faydasına olur muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marea dan oturu Fiat a sempatim var,ama Linea yi begenmiyordum.

Eski Stilo,Marea,Brava li donemi aratiyordu resmen.

Bu arac ise baya guzel gorunuyor.Linea gibi b+ diyebilecegimiz,puntonun sasisi uzatilmis versiyonu gibi olan,en-boy orantisizligi ceken bir aractan sonra gayette C segmente yakisir bir agirliga sahip izlenimi verdi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.