Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiat 124 Spider Türkiye Donanım ve Fiyat Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bugün bi uğrayıp baktım.
İç malzeme kalitesi rezalet neredeyse her yer taş gibi plastik. Güneşlikler filanda öyle. Benim boyutlarıma göre içi bi tık küçük. 100 bin olsa bile düşünürdüm iç malzeme kalitesi yüzünden...
Ama duruşu görünüşü hala süper [emoji4] 

Dışardan bakınca gerçekten çok güzel ama dediğin gibi iç mekan kalitesi çok kötü.
Sürüşü çok keyiflidir diye tahmin ediyorum test aracı gelirse ki hiç sanmıyorum mutlaka denemek lazım.
Ben satış danışmanına 110 bin vereyim dedim. Adam baya şaşırdı iskontolarımız o seviyede değil olması imkansız dedi. Seneye bu zamanlar 2017 olanların fiyatı baya düşecek bence. Bu fiyata satabileceklerini hiç sanmıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Serhat E. yazdı:

Dışardan bakınca gerçekten çok güzel ama dediğin gibi iç mekan kalitesi çok kötü.
Sürüşü çok keyiflidir diye tahmin ediyorum test aracı gelirse ki hiç sanmıyorum mutlaka denemek lazım.
Ben satış danışmanına 110 bin vereyim dedim. Adam baya şaşırdı iskontolarımız o seviyede değil olması imkansız dedi. Seneye bu zamanlar 2017 olanların fiyatı baya düşecek bence. Bu fiyata satabileceklerini hiç sanmıyorum.

bi kaç video izlemiştim, beğenmeyeni görmedim sürüş olarak :)

test arabası gelecekmi diye sordum şuan için hayır dedi.

%5 civarı koç personel indirimi varmış.

Bu fiyata mümkün değil bence anca koleksiyoncu hastası filan alır. 2018de bile satmaz bence, freemonttan beter olur diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Serhat E. yazdı:

Diğer birmottaki araç kırmızıydı ben pek sevmedim :)
Fiyattan haberin var mı Ozan? Z4 parasına 124 satan danışmana da helal olsun :D

173 demişti galiba :) %5 civarıda koç personel indirimi olur dedi.

2 sene sonra alacaktım ben o arabayı dedim ama içimden :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yağızcan Kara yazdı:

Mx-5'in sistemi üzerine inşa edilmiştir.Mx-5'in olduğu yerde esamesi okunmaz.

görünüşü mx-5ten çok çok daha iyi bence. bir iki testte tur zamanı olarakta mx-5ten iyi olduğunu izledim, adamda şaşırmıştı :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MX-5 İtalyancaya tercüme edilirken  bir hayli değişime uğramış.

124 Spider dönüşümü sürecinde büyümüş, olgunlaşmış, hırçın çocuktan ziyade şık bir beyefendi havasına bürünmüş.

MX-5'teki Skyactiv motorlar devir ister ve yüksek devirlerde sporcunun beklentilerini karşılayacak gücü de sunarken, 124'ün turbo motoru aracı göreceli düşük devirde gelen yüksek torku ile daha çok bir gezi vasıtası karakterine büründürmüş.

Manüel şanzımanda da Mazda daha atak ve kolay geçen, Fiat ise çok kullanıma ihtiyaç duyulmayan, ama daha çok güç gerektiren bir karakterde.

Performansa bakınca Mazda ancak 2.0 Skyactiv ile Fiat'ın 1.4 turbo motoru ile başedebiliyor, o zaman da fiyat uçuyor. 1.5 maalesef zayıf kalıyor. Yol tutuşta ise Mazda daha keskin, ama kontrol gerektiren bir asilik sergileyen, Fiat ise daha dengeli ve kontrollu kullanıma izin veren özellikte. 

Özetle Mazda asi, genç ruhlu ve macera sevenlerin arabası, Fiat ise arada kaçamak sevse de öncelikle keyfine düşkünlerin (ve tabii daha iri yapılıların)...

İkisi de ucuz oyuncaklar değil.

Maalesef. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.