Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Icin Cyclon Mu Yoksa Navigasyonlu Sony Sistem Mi?

Erkan T.

Önerilen Mesajlar

Navigasyonsuz sony'yi almaya gerek yok. Navigasyonlu sony'yi yarı fiyatına getirebilirseniz alın. Yoksa uğraşmaya değmez, cyclone taktırın gitsin. Sony olunca, daha haritası var, kamerası var, kamera modülü var vs..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyonsuz sony'yi almaya gerek yok. Navigasyonlu sony'yi yarı fiyatına getirebilirseniz alın. Yoksa uğraşmaya değmez, cyclone taktırın gitsin. Sony olunca, daha haritası var, kamerası var, kamera modülü var vs..

sanırım öyle yapacağım. teşekkürler tevsiyeler için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet çok ucuz ama satılmış zaten :/ Ayrıyeten gereken ekstraları da düşünürsek sadece görüntüsü güzel diye daha küçük ekranlı olan mı yoksa hepsi içerisinde olan Cyclon mu dersek sanki Cyclon daha mantıklı geliyor.

Birsürü şey yazıp sildim geri. Tek temennim eğer böyle bir değişim yapıp çin malı bişey takarsanız çıkardığınız parçaları atmayın satmayın, belki arabanızı satarsınız, sonraki sahibi eskilere döner ve mağdur olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birsürü şey yazıp sildim geri. Tek temennim eğer böyle bir değişim yapıp çin malı bişey takarsanız çıkardığınız parçaları atmayın satmayın, belki arabanızı satarsınız, sonraki sahibi eskilere döner ve mağdur olmaz.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke silmeseydiniz. Fikir almak her zaman iyidir. Çıkar parçaları saklayacağım zaten ama "mağdur olma" sebebi ne olabilirki? bu durumda takınca ben de mağdur olacağım sanırım size göre. gerçekten merak ettim. Cyclone fordun onay verdiği bir parça, garanti kapsamından da çıkartmıyor aracı. Sony sistem daha iyi tabi ama toplamaya uğraşacak zamanım yok gerçekten. Yoksa orjinal parçadan yanayım her zaman. Eski aracımı kasetçalarlı olarak kullandım orjinallik sevdasına, değişecek parçaları bile Almanya'dan getirttim.  Cyclonu denediğimde de pek eksiklik veya mağdur edecek birşey göremedim açıkcası. Gözden kaçan ya da bilmediğimiz şeyler varsa yardımınızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke silmeseydiniz. Fikir almak her zaman iyidir. Çıkar parçaları saklayacağım zaten ama "mağdur olma" sebebi ne olabilirki? bu durumda takınca ben de mağdur olacağım sanırım size göre. gerçekten merak ettim. Cyclone fordun onay verdiği bir parça, garanti kapsamından da çıkartmıyor aracı. Sony sistem daha iyi tabi ama toplamaya uğraşacak zamanım yok gerçekten. Yoksa orjinal parçadan yanayım her zaman. Eski aracımı kasetçalarlı olarak kullandım orjinallik sevdasına, değişecek parçaları bile Almanya'dan getirttim.  Cyclonu denediğimde de pek eksiklik veya mağdur edecek birşey göremedim açıkcası. Gözden kaçan ya da bilmediğimiz şeyler varsa yardımınızı rica ederim.

nedenlerini yazmışsınız zaten. Genel kalitesi dandik, ses kalitesi kötü vs. Tercih meselesi siz takıyorsunuz diye mağdur olmazsınız tabii ancak aracı alan kişi bu şekilde kullanmak istemeyebilir diye yazmış Servet abi. Ama mağduriyetle alakası yok bence yine, sonuçta kimseye zorla satmayacaksınız, istemeyen almaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman hocam yapıştır bir mediya sistem yakışır, bak keyfine

ayda 3000 km yeterince uzun bir kullanım bence

Ayrıca aracın havasını değiştiriyor fiyatta çok abartı değil.

focus 2 de sadece soket takarak kullaniyorsun bir parca yada kablo sökülüp kesilmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nedenlerini yazmışsınız zaten. Genel kalitesi dandik, ses kalitesi kötü vs. Tercih meselesi siz takıyorsunuz diye mağdur olmazsınız tabii ancak aracı alan kişi bu şekilde kullanmak istemeyebilir diye yazmış Servet abi. Ama mağduriyetle alakası yok bence yine, sonuçta kimseye zorla satmayacaksınız, istemeyen almaz.

O zaman hocam yapıştır bir mediya sistem yakışır, bak keyfine

ayda 3000 km yeterince uzun bir kullanım bence

Ayrıca aracın havasını değiştiriyor fiyatta çok abartı değil.

focus 2 de sadece soket takarak kullaniyorsun bir parca yada kablo sökülüp kesilmiyor.

Dün şirket için aynı arabadan sipariş ettik, ona Cyclone takılacak. 10 haziranda teslim edilecek. Böyle bir durum ortaya çıkınca detaylı deneme fırsatı doğdu taktırmadan önce. iyi de oldu sanki. Duruma göre hareket edeceğim yani. Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba,

2015 1,6 mca focus style sahibiyim.

Aracın fonksiyonelliğini artırmak amacıyla multimedya sistem taktırmayı düşünüyorum.

Ford bayileri Cyclon takıyorlar. Kayseri bayisi 2400 tl fiyat verdi. Ankara'dan ise aynı sisteme 1700 tl fiyat aldım.

Diğer yandan makyajsız kasalardaki sony sistemler görüntü olarak çok hoşuma gidiyor ve orjinallikten yanayım ama Cyclon ile gelen artıları edinebilmek için baya bir uğraş gerektiriyor sanırım. Bluetooth, geri görüş kamerası, navigasyon, sesle komut Cyclon ile gelen artılar. Üstelik hepsi de direksiyondan konrol edilebiliyor. Sony sistemi tamamlamak ise ne kadar mümkün olacak bilmiyorum. Forumda uygulanışıyla alakalı konuları okudum ama bluetooth altyapısı olmayan bir araçta özellikle telefon fonksiyonunu direksiyondan kontrol mümkün olacakmı emin olamadim.

Tavsiyelerini rica ederim.

Ben de aracıma Kayseri Metinler'de Cylone taktırdım. 1650 TL ödedim. Çok da memnunum. Bir çok navigasyon yazılımını başarı ile çalıştırıyor. Sorunsuz kullanmaktayım. 

Hami Yıldırmış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konya otokoça sordum daha gelmemiş Cyclon yazılımıyla uğraşıyorlar dedi firmaya da birkaç kez mail attım oyaladılar. 2014 fiestamda kullandım Cyclon sestende geri görüş kamerasındanda en çokta cep tel görüşmesinden memnun kaldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alpine ya da Pioneer gibi kendini kanıtlamış ürünler varken neden Cyclone ya da Navi*** gibi sadece Türkiye pazarında bilinen ürünleri tercih ediyoruz? Belli bir sebebi var mı?

Birebir aracın özelliklerini desteklemiyorlarda ondan :). Cyclone zaten otosan onaylı olan cihaz. Navitech i hiç yazmıycam çünkü zaten koca bir hiç benim gözümde. Multimedya cihazları içinde şuan orj sony hariç ilk seçenek cyclone olmalı. Diğerleri açıkcası pişmanlığınıza sebep olur.

Konya otokoça sordum daha gelmemiş Cyclon yazılımıyla uğraşıyorlar dedi firmaya da birkaç kez mail attım oyaladılar. 2014 fiestamda kullandım Cyclon sestende geri görüş kamerasındanda en çokta cep tel görüşmesinden memnun kaldım

Yazılımın nesiyle uğraşıyorlarmışki acaba. Soketleride f3 le aynıysa ki öyledir cihaz yuvalarıda aynıydı diye biliyorum ne için bekletiyorlarki anlamadım. Acaba makyajlı için siyah tonlu kasamı yapıyorlar. Bana tek mantıklı gelen bu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında orjinal aksesuar olarak, pioneer'ın AVIC-F860BT alternatifi de var isteyene. Çerçeve ve can bus adaptörü ile birlikte alıp takabiliyorsunuz. Dokunmatk ekranlı, divx falan da oynatıyor. Ama hem çok pahalı, hem de pek şık durduğu söylenemez..

AmzXo7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.