Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Icin Cyclon Mu Yoksa Navigasyonlu Sony Sistem Mi?

Erkan T.

Önerilen Mesajlar

Çok özür diliyorum konu ortasından dalıyorum ama bir şeyi anlayamadım. Şimdi makyajlı focus için orijinal Sony var mı?

Aslında orjinal sony diye bir şey şuan yok. Sadece Speaker yani hoparlörler Sony olarak geliyor. (Navi alırsanız)

ünite Ford'un.

Kesin bilgidir, yayalım.

Yakup Bey, gerçekten öyle mi? Dün bir arkadaşın 2012 model style paket aracına sony teyp taktık. Araçtan çıkan ünitenin parça numarası benim şuanki aracımdaki (makyajlı focus) üniteyle birebir aynı. Şu halde sony ünite makyajlı focusta çalışmaz mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
3 saat önce, Alper Sert said:

Bir de Avgo multimedya sistemi var.Focus a uyumlu olarak onlar nasıldır? Bilen var mı?

arkadaşım ben formda da yazmıştım.2014 aracıma navimex android taktırdım.20 gün oldu sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Alparslan Özaslan said:

arkadaşım ben formda da yazmıştım.2014 aracıma navimex android taktırdım.20 gün oldu sıkıntı yok.

Navimex ve cyclone u biliyorum.Bu markayı yeni duydum.Teknik özellikleri aşağıda ki gibi.

GPS Özellikleri:

Operation system: WINCE 6.0 CORE / RAM 11

DEsteklenen HAritalar: Tomtom, IGO, Route 66 vb.

Processor: SAMSUNG high performance işlemci S3C244OA-40

EMS Hafizasi: 128MB SDRAM, Bellek: 128MB, Display output: CVBS+S-VIDEO output, Audio output: Stereo CD Kalitesi

Main frequency: 600MHz,

Desteklenen Audio tipleri: MP3/PCM/WMA

Desteklenen Video tipleri: ASF/AVI/WMV/DIVX

Chipset: SIRF STAR III

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.