Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Tanıtımı & Üretim Başladı ! - Made in Germany

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Adminim malum Anadolu'da bayii konusu sıkıntılı (bana en yakın bayi 170 km), az ve fiyat konusunda onceden bilgi sahibi olmak fayda sağlıyor. İmkan dahilinde hb opak 1.0T tit+smart peşin ve kredi destekli son fiyatı öğrenmeniz mümkün mü? Malum telefonda karşılıklı güven tesisi zor. Keza Aylin Hanım da bir fiyat verebilirse memnun oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adminim malum Anadolu'da bayii konusu sıkıntılı (bana en yakın bayi 170 km), az ve fiyat konusunda onceden bilgi sahibi olmak fayda sağlıyor. İmkan dahilinde hb opak 1.0T tit+smart peşin ve kredi destekli son fiyatı öğrenmeniz mümkün mü? Malum telefonda karşılıklı güven tesisi zor. Keza Aylin Hanım da bir fiyat verebilirse memnun oluruz.

Tabi ki olur alırsak istanbulda test turu atacağız soz mü :D birde video çekecez. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de sorum olacak bu yeni 1.0T araçlarda öndeki ekran renkli mi? Sanki oyle bir fotograf gördüm diye hatırlıyorum.

Bizim bildigimiz; Smart da var ki sizde istiyorsunuz, var olacak tabiki.

Ben müsait zamanda fiyat alıp donerim. Aklımda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Bey, 1.0 EB Beyaz 5K Titanium+plus İcin fiyat alabilir misiniz benim İcin de acaba?

Titanium Plus yok, Smart var.

http://www.focusclubtr.com/topic/2813-focusun-yeni-donanim-listesi-temmuz-2012-degisiklikleri/page__st__156__p__100527#entry100527

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Grafiklerini Merak Edenler vardır sanırım. Buyrun.

4.000 devre kadar sürüşü tercih edenler için 125 veya 100'lük olması fark etmiyor :)

100.png

125.png

Bu da 1.6 125 ps grafiği - karşılaştırmak isteyen için

screenshot20111206at223.png

Focus Club Tr.com

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turbolarda tork dağılımına hakim daha kolay, bu kadar güzel tork eğrisi mutlaka kullanıma da olumlu yansır.

1.6 EB'da bunu zaten her gün yaşıyorum.

100 PS olan ise tam ekonomi odaklı yüklensen de gitmeyecek tarzda programlanmış.

Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.