Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oyun Şimdi Başlıyor! 1.5 Dizel Powershift Otomatik [Lansman]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Taleplere göre fark olur da, %10-20 fark olur, %200 fark olmaz. Yalnız şöyle bir durum var. 150 HP, C sınıfına girer iken emisyonda; 180 HP, D sınıfına giriyor. Vergilendirmeden dolayı Almanyada fark bize göre yüksek çıkıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öff yaa, demek kurtaramadılar  :(

... bu da ne b*kt*n bi durumdur be kardeşim, güle oynaya lansman'a gidiyorsun ... otelin arkasındaki çimenlik alanda tepişip eğlenirken ecel gelip Ceee! diyor. Başımız sağolsun, Allah geride kalanlara sabır versin ... başka ne denir ki? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öff yaa, demek kurtaramadılar   :(

... bu da ne b*kt*n bi durumdur be kardeşim, güle oynaya lansman'a gidiyorsun ... otelin arkasındaki çimenlik alanda tepişip eğlenirken ecel gelip Ceee! diyor. Başımız sağolsun, Allah geride kalanlara sabır versin ... başka ne denir ki? 

Sen boşver başkalarınıda bize nolcak çok korkuyuom ben Kaan bide yaptıklarımız yukarıdakinin hiç hoşuna gitmeyen şeyler... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burada üstatlar varken bize laf düşmez ama, markette su 30 kuruş(sürüm), bakkalda 50 kuruş(vadeli alım ve az satış), avm içindeki gıdacılarda 1 tl(kira)

avrupada bir çok araba türkiye den daha pahalı, başlıca sebebinin, satış süresindeki pazarlama, personel reklam giderleri, kira vb, hepsi türkiye de avrupadan daha ucuz.... e  bu arkadaşlarda su satmıyor, araba satıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bize nolcak çok korkuyuom ben Kaan bide yaptıklarımız yukarıdakinin hiç hoşuna gitmeyen şeyler...

kendi adıma korkum yok üstadım, tamam ben gittiğimde cennetin kapılarını menteşeleri kırarcasına açmayacaklar (tabi ki) ama hesabı verilmeyecek, ya da -para cezasına çevrilip- ertelenmeyecek :) suçum yok Allah'a şükür ... ister kısmet de, ister beceriksizlik (örnek : Beytur Limanında ki tek Nike'ler) öyle derin, karanlık ya da ah çektirecek işlere bulaşmadım.

... zamanı geldiğinde açarlar defterimizi ... sorun değil.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendi adıma korkum yok üstadım, tamam ben gittiğimde cennetin kapılarını menteşeleri kırarcasına açmayacaklar (tabi ki) ama hesabı verilmeyecek, ya da -para cezasına çevrilip- ertelenmeyecek :) suçum yok Allah'a şükür ... ister kısmet de, ister beceriksizlik (örnek : Beytur Limanında ki tek Nike'ler) öyle derin, karanlık ya da ah çektirecek işlere bulaşmadım.

... zamanı geldiğinde açarlar defterimizi ... sorun değil.  

Yani kendi adıma şunu söyleyeyim ben hiç kimseden dürüst değilim kimsede benden dürüst değil...ben kimseden fazla üçkâğıtçı değilim kimsede benden az değil...onun için korkum yok adaletsizlik hak yeme şu bu konularında değil...huriler konusunda tek korkum yoksa...iyi bile denebilir bana... :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok Tevfik Beycim, ben hiç bir zaman sütten Çıkma ak kaşığım demedim, çok şükür ziyadesiyle günahım vardır, tabii bir miktarda sevabım vardır gibi geliyor[emoji4]

yok konuyu dağıttık ya sizde geldiniz ileti yazınca dağılmasına devam ettiniz anlamındaydı yoksa başka anlamı yoktu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.