Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oyun Şimdi Başlıyor! 1.5 Dizel Powershift Otomatik [Lansman]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

...biraz katkı yapayım.

Aspendos'ta Ford  - VW ve Reno'yu bir arada kullandık.  Bir ara yolu trafiğe kapatmışlar , girip gazlıyorsun ... sonra normal yola çıkıp "Y" şeklindeki parkurun diğer ucundan gene trafiğe kapalı yola giriyorsun.

Bir gün önce Ford Ralli takımından Murat Bostancı ve Orhan Avcı ile epey -tepişmiş- olduğumuz için arkadaşlar ile nasıl desem? Samimiyiz ... Serdar Bostancı dedi ki...

- İsterseniz çocuklar kullansın, siz yanlarına binin. Ama feragatname imzalayacaksınız.

...arabaları söz konusu rota'da zaten denemiş olduğumuzdan bu defa -pro- takımı ile birlikte gidelim dedik.

Resim1 - Serdar Abi bize "hodri meydan" çekiyor.

IMG_20150509_095618.jpg

Resim2 - kuZu hala temiz ve düzgün durumdayken yanında resim çektireyim dedim  :)

IMG_20150509_093047.jpg

...önce Focus MCA 1,5 TDCI - PS

Yanlız burada mallık yapıp kamerayı yan tutmuşum, görüntüyü düzeltmeyi beceremedim (cahilim ... bilmiyorum) .. kusura bakmayın.

https://youtu.be/Y7pqZKDLWKs

... sonra Jetta'ya geçtik ... ahanda VW

https://youtu.be/QOFljuN3F_g

...Jetta'nın durumu  :)

...sağ ön tekerlek -güm-

IMG_20150509_105745.jpg

...en son olarak da Fluence

https://youtu.be/np8j-82abSs

...bu arada Ford Pazarlama takımı çekilmiş bir köşeye, başları önde çalışıyor. Adamlar yeni pazarlama stratejilerini ve kampanyaları tartışıyor ... onları meşgul etmeyelim dedik  :)

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bana kalsa ben de kırmazdım arabaları ... yalan yok, yol çooook kötüydü. Kafa kadar çukurlar, kimi yerde asfalt kırılmış (altındaki dolgu malzemesi gitmiş) bıçak gibi olmuş, inşaat kamyonları curuf dökmüş, mıcır ve toprak desen cabası ... yani bir karayolunda bulabileceğin en kötü karışımda kullandık araçları.

...işin mantığı şu : aracı zorla ki yarın müşteri sana sorduğunda rahatça ve ne dediğini bilerek cevap ver.

...kuZu'ları canını aldık orada, o ayrı tabi.

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bana kalsa ben de kırmazdım arabaları ... yalan yok, yol çooook kötüydü. Kafa kadar çukurlar, kimi yerde asfalt kırılmış (altındaki dolgu malzemesi gitmiş) bıçak gibi olmuş, inşaat kamyonları curuf dökmüş, mıcır ve toprak desen cabası ... yani bir karayolunda bulabileceğin en kötü karışımda kullandık araçları.

...işin mantığı şu : aracı zorla ki yarın müşteri sana sorduğunda rahatça ve ne dediğini bilerek cevap ver.

...kuZu'ları canını aldık orada, o ayrı tabi.

konsept gayet kırıcı ama işlevsel, abilerde bir o kadar "though guy"... ama o ilk virajdaki savrulmada (araba değil sen savruluyorsun)  salladığın küfürü çok merak ediyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...konuşur bir buluşma falan ayarlarız (mesela gene bir pazar) orada doya doya denersiniz ... sorun yok.

Daha önce denemek isterseniz de yakup bahsetmişti .. 23 - 24 Mayıs'ta aynı anda bütün Türkiye'de deneme sürüşü etkinliği başlatıyoruz ... Mondeo - Focus - Fiesta vs.vs. orada da denersiniz (ama o zaman ortam kalabalığı nedeni ile çok rahat edilemez belki ... o ayrı) 

...sonuçta konuşuruz, bir ortam nasıl olsa ayarlanır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...konuşur bir buluşma falan ayarlarız (mesela gene bir pazar) orada doya doya denersiniz ... sorun yok.

Daha önce denemek isterseniz de yakup bahsetmişti .. 23 - 24 Mayıs'ta aynı anda bütün Türkiye'de deneme sürüşü etkinliği başlatıyoruz ... Mondeo - Focus - Fiesta vs.vs. orada da denersiniz (ama o zaman ortam kalabalığı nedeni ile çok rahat edilemez belki ... o ayrı) 

...sonuçta konuşuruz, bir ortam nasıl olsa ayarlanır. 

Bana bir gün gelsin yeter :P :p :P  Gazetecilerden önce :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benden önce giden deneyen olursa kıskanırım ;)

abi sen şimdiden kıskanmaya başla :)

Bana bir gün gelsin yeter :P :P :P  Gazetecilerden önce :zha:

biraz paylaşımcı ol yahu :) bonusu da yanına almayı unutma, fahri test driver'ımızı bizim o... stig gibi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.