Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Talihsiz Kaza

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

Geçmiş olsun,çok kafana takmamaya çalış. Sürekli düşünürsen bir yerden sonra içinden çıkılmaz hale gelir,arabaya binmeye korkarsın. Çok tanıdığım var öyle,kaza yapıp 1 ay 1 sene her neyse arabaya binemeyen. 

Çok şükür ufak bir kaza olmuş,önemli olan sana ve ailene bir zarar gelmemiş olması,araç hallolur öyle yada böyle. Çok ani gelişen durumlar dışında şerit değiştirmek yerine durmak daha iyi gibi sanki bu durumlarda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serviste bugün işlemler başladı. Ön çamurluk ön kapı boyanacak. Arka kapı değişecek, arka çamurluk boyanacak ve ya değişecek. Bürokratik işlemler pazartesiye kadar sürecekmiş sonra parça siparişi verilecekmiş. Allah daha beterinden korusun herkesi.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serviste bugün işlemler başladı. Ön çamurluk ön kapı boyanacak. Arka kapı değişecek, arka çamurluk boyanacak ve ya değişecek. Bürokratik işlemler pazartesiye kadar sürecekmiş sonra parça siparişi verilecekmiş. Allah daha beterinden korusun herkesi.. 

Çok geçmiş olsun abicim.Hayırlısı neyse o olsun de.Sonuçta hepimiz aracımızı seviyoruz.Ama sonuçta 2 gün sonra başkasına satabileceğimizide düşünüp çokta bağlanmamak gerekir.Boşver keyfine bak nasılsa tertemiz yapılacak.Boşver kasko bozulacak hasar kaydı çıkacak felan. Canımız saolsun dünya malı sonuçta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok geçmiş olsun abicim.Hayırlısı neyse o olsun de.Sonuçta hepimiz aracımızı seviyoruz.Ama sonuçta 2 gün sonra başkasına satabileceğimizide düşünüp çokta bağlanmamak gerekir.Boşver keyfine bak nasılsa tertemiz yapılacak.Boşver kasko bozulacak hasar kaydı çıkacak felan. Canımız saolsun dünya malı sonuçta.

Değer kaybı düşündürüyor sadece abi. Ben sadece babam için üzülüyorum sonuçta onun arabası birde arabada küçük yiğenenim vardı korktu büyük araba geldi vurdu diye herkese anlatıyor. birde tam bana başka araba bakarken olunca kötü oldu :D En önemlisi can sağlığı çokta üzülmüyorum ama olmasaydı böyle birşey iyi olurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Madem konusu açıldı bir bilgi paylaşayım. Çoğumuzda akıllı telefonlar var. ''Mobil Kaza Tutanağı'' diye bir uygulama var. Resmi bir uygulama. Olmamasını ümid etmekle birlikte herhangibir kaza durumunda tutuğumuz tutanağın dijital versiyonu bütün herşeyi orda görebilirsiniz. Ekrana dokunup imzayıda atıyorsunuz. Uygulamada deneme form doldurmada mevcut.

Diğer bir konuda kaza durumunda eğer %100 haklıysanız trafik mahkemesine gidip araç değer kaybını tahsili için dava açabiliyorsunuz.

Kazasız günler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Madem konusu açıldı bir bilgi paylaşayım. Çoğumuzda akıllı telefonlar var. ''Mobil Kaza Tutanağı'' diye bir uygulama var. Resmi bir uygulama. Olmamasını ümid etmekle birlikte herhangibir kaza durumunda tutuğumuz tutanağın dijital versiyonu bütün herşeyi orda görebilirsiniz. Ekrana dokunup imzayıda atıyorsunuz. Uygulamada deneme form doldurmada mevcut.

Diğer bir konuda kaza durumunda eğer %100 haklıysanız trafik mahkemesine gidip araç değer kaybını tahsili için dava açabiliyorsunuz.

Kazasız günler...

Abi valla sonradan aklıma geldi ya yoksa arabada yokmuş dört döndüm sonra bir sigortacıdan buldum doldurdum. Yüzde yüz haklı biz çıkmayız hatta haklı çıkmayız gibi...

Sonuçta şasede direklerde bi sıkıntı yok ben eminim dışarda bu parçalar değişmeden yapılabilirdi.Sen bu kazalı halinin fotosunu sakla satarken malum hasar kaydı bu yüzden geliyodu dersin..

Abi haklısında servis güvencesi bir başka arka kapının hasarı çok birde. Kazalı fotoğrafları saklı kalır zaten hemen kaydettim her yere..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta eksper değilim. Yoldaki orta çizgi silik pek gözükmüyor. Ama kasko şirketinin bana göre %50-%50 vermesi muhtemel gibi.. Böyle bir durumda yanlış bilmiyorsam sende trafik sigortasından yaptırırsın. Servis kaskoya yaptırıyo kasko şirketide trafikten alıyor.. Kasko bozulmamış oluyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta eksper değilim. Yoldaki orta çizgi silik pek gözükmüyor. Ama kasko şirketinin bana göre %50-%50 vermesi muhtemel gibi.. Böyle bir durumda yanlış bilmiyorsam sende trafik sigortasından yaptırırsın. Servis kaskoya yaptırıyo kasko şirketide trafikten alıyor.. Kasko bozulmamış oluyor sanırım.

%50 olursa %50sini kasko %50sini karşı tarafın trafik sigortası öder. Yani kasko bozulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

"Değer kaybı artık sigorta şirketinden tahsil edilebiliyor" gibi bir haber okumuştum biryerlerde ama aklımda kalmamış. Araştırmanı tavsiye ederim.

"Değer kaybı artık sigorta şirketinden tahsil edilebiliyor" gibi bir haber okumuştum biryerlerde ama aklımda kalmamış. Araştırmanı tavsiye ederim.

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/04/03/aracin-deger-kaybini-da-sigorta-oduyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/04/03/aracin-deger-kaybini-da-sigorta-oduyor

Mahkeme masrafları çok oluyormuş diye araştırmıştım birde haklılık payı önemliymiş. Bakalım bürokratik işlemler sonuçlansın sigortacıyla görüşmek gerek. Çok teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.