Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Talihsiz Kaza

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

Bugün kayışdağı ataşehir yolunda sağdaki kamyonetin sıkıştırması sonucu sol taraftaki kamyonla birbirimize girdik. Rapor tuttuk sürücünün ehliyetinin ruhsatının sigortasının fotokopisini aldık. Arabayıda akşam 7 sularında Nazer Ford'a çektik. Ama bir işlem yapmadık daha. Şİmdi kaskoyla ve onarımla ilgili nasıl bir yol izlemeliyiz ? Bu konularda tecrübesiziz yardımlarınızı bekliyorum. 

eVDAfVx.jpg

257v0yG.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birlikte tutanak tutacaksınız ıslak imza lazım ayrıca.

Çok geçmiş olsun.

Tutanak tuttuk abi. Kamyoncu uyardı ıslak imza attık iki kağıdada.. 

Geçmiş olsun.En korktuğum şey.Bu kamyonlar sağ tarafını pek sağlıklı göremiyor çok yaklaşmamak lazım.

Geçmiş olsun...

Teşekkürler Allah sizlerin başına vermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam şimdi gideceksiniz Ford'a kaskodan yapın diyeceksin daha sonra hatanın tamamı ona ait ise kasko bozulmadan karşı tarafında sigortası ayar çekecek.

Neden ilk kasko?

Yoksa tramer sonucunu beklemek zorunda kalırsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam şimdi gideceksiniz Ford'a kaskodan yapın diyeceksin daha sonra hatanın tamamı ona ait ise kasko bozulmadan karşı tarafında sigortası ayar çekecek.

Neden ilk kasko?

Yoksa tramer sonucunu beklemek zorunda kalırsınız.

Suçun tamamen onda olacağını sanmıyorum. Onun suçu durmadı sıyırmaya devam etti  ve kenarındaki yaklaşık 30 cm boşluğa kaçmadı. Ama biz onun şeridine girdik tabi sıkıştırmayla. Yani tek yapmamız gereken forda kaskodan yapın demek. Sigortacımızla iletişime geçmemiz gerekli mi? Gerçekten tecrübe hiç yok biraz yoruyorum ama bide şok hala var tabii sağlıklı düşünemiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suçun tamamen onda olacağını sanmıyorum. Onun suçu durmadı sıyırmaya devam etti ve kenarındaki yaklaşık 30 cm boşluğa kaçmadı. Ama biz onun şeridine girdik tabi sıkıştırmayla. Yani tek yapmamız gereken forda kaskodan yapın demek. Sigortacımızla iletişime geçmemiz gerekli mi? Gerçekten tecrübe hiç yok biraz yoruyorum ama bide şok hala var tabii sağlıklı düşünemiyorum..

Kaskonuz bozulur sanırım. Kamyoncu kendi şerisinde gözüküyor. Sigortacınız kimse onla görüşün. Hasarınız büyük değil. Ön kapıyı bilmem ama arka kapıyı değiştirirler gibi gözüküyor. Tekrar geçmiş olsun. Kasko bunun için var canınızı sıkmamaniz için. Kaskonuz size ikame araç tashih eder. Bu hakiniz vardır. Cana gelmesin stres yapmayın.

Sizi sıkıştıran aracın görüntüsü olsa işinize yaratabilir.

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaskınız bozulur sanırım. Kamyoncu kendi serisinde gözüküyor. Sigortacınız kimse onla görüşün. Hasarınız büyük değil. Ön kapıyı bilmem ama arka kapıyı değiştirirler gibi gözüküyor. Tekrar geçmiş olsun. Kasko bunun için var canınızı sıkmamaniz için. Kaskonız size ikame araç tashih eder. Bu hakiniz vardır.

Kasko delinecek çare yok ona. Arka kapı değişir dedi Nazer'deki nöbetçi eleman ön kapı çamurluk ve arka çamurluk boyanır dedi. Teşekkürler sabah erkenden servisten önce sigortacıya gidelim o zaman. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun...üzüldüm doğrusu yaşadıklarını ve paniğini anlıyorum ama ben araba alırken mutlaka otokoçtaki yerden yaptırırdım kaskoyu sigortayı böyle bir şey olduğunda sen servise bırakıyorsun işin bitiyor onlar gerekeni yapıyorlar sen hiçbirşeye bulaşmıyorsun....Senin durumunda yine servise bırakmışın sigorta şirketini arayıp poliçe bilgilerini verip tutanak ve ilgili belgeleri verirsin gereğini onlar yapar zaten olmuş artık üzülde nasılsa üzüleceksin...kendini yıpratma sadece boşver belirli süre sonra unutursun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.