Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben iyiki almışım valla...Şimdi almaya kalksam alamazdım demekki...E artık benim çirkin (!! DH kodlu sitede bana öyle dediler,arabam çok çirkinmiş !!) Full Şeker kırmızı (pembenin biraz koyusu :) =Mertola ithaf) Focus 3 ümden pek göremeyeceğiz bir müddet daha yollarda desenize...Şeker Kırmızı Style gördüm bir kaç tane gerçi ankarada....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben beyazdan farklı hiÇ bir renk göremedim Ankara'da henüz ne iştir Çözemedim Sedan HB Style, Titanium ne gördüysem hep beyaz. Benim yolumun üstünde hiÇ F III sahibi yoktur nedir.

Ulusta Opera binasının karşısında Vakıflar Ankara Bölge Müdürlüğünün otoparkında var şu an bir tane full donanımlı sedan şeker krımızı Mertcan.:)) Hergün Dikimevi-DemirlibahÇe-Hacettepe Hastanesi-Hamamönü güzargahında görebilirsin o şeker kırmızı fullü..Arada Kızılaya da takılıyor...GeÇen Milli Piyango Genel Müdürlüğünün önünde,demirtepeye doğru yani,duruyorum,önümde siyah bir 5.20 BMW... Ama herkes BMW ye değilde benim Şeker Kırmızıya bakıyordu,Çok keyiflendim valla...ehehehehehe...Aurası harika benim arabanın valla...70 Bini verdik ,keriz dediler,s..lak dediler ama yine de güzel duygu yaşatıyor arabam bana valla...Seviyorum arabamı.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulusta Opera binasının karşısında Vakıflar Ankara Bölge Müdürlüğünün otoparkında var şu an bir tane full donanımlı sedan şeker krımızı Mertcan. :D) Hergün Dikimevi-DemirlibahÇe-Hacettepe Hastanesi-Hamamönü güzargahında görebilirsin o şeker kırmızı fullü..Arada Kızılaya da takılıyor...GeÇen Milli Piyango Genel Müdürlüğünün önünde,demirtepeye doğru yani,duruyorum,önümde siyah bir 5.20 BMW... Ama herkes BMW ye değilde benim Şeker Kırmızıya bakıyordu,Çok keyiflendim valla...ehehehehehe...Aurası harika benim arabanın valla...70 Bini verdik ,keriz dediler,s..lak dediler ama yine de güzel duygu yaşatıyor arabam bana valla...Seviyorum arabamı.... :)

adres verme Bora abi, tehlikeli şeyler yapıyorsun, adres verme :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ağanın eli tutulmaz diyorum...

(şah)

Değişicez ama taksitleri de değişcez,sen ayda 1250 TL ödüycen bende senin taksiti ona göre :D) Bu arada daha 42 ay taksit var.... :) Azı gitmiş çoğu kalmış ödersin nasılsa koskoca kamu avukatısın eheheheeüüüeee....

adres verme Bora abi, tehlikeli şeyler yapıyorsun, adres verme :)

Bişey olmaz,nasılsa sürekli yangın merdiveninden kesiyorum yukarıdan arabayı,güvenlikçi çocuklara da 3-5 kuruş attım özel olarak gözlüyolar arabayı...eheheeee.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişicez ama taksitleri de değişcez,sen ayda 1250 TL ödüycen bende senin taksiti ona göre :)) Bu arada daha 42 ay taksit var.... :kıhkıh: Azı gitmiş çoğu kalmış ödersin nasılsa koskoca kamu avukatısın eheheheeüüüeee....

ne güzel kafa kafaya değişmeymiş o yaw? kafa kafaya deyimine yeni bir yorum getirdiğin için tebrik ediyorum seni abi.. :kıhkıh:

benim kalmış 35 ay...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sitede başta bir enayilik var sandım ama sonradan dank etti. Binek araç focus donanıma girince üstte donanım seviyeleri var ya en alt donanım comfort ama trend den başlıyor 45bin, sonra style 49 bin sonra comfort 51 bin ve en sonda da tit...Ya ne oluyor dedim ..Sonra anladım bunlar comfort benzinli getirmeyi bırakmış artık.. Boşoğlu boş 95lik focuss dizel 51900olmuş.

Yuhh ya...

park paketi 945 TL

X paket 5550 TL

şeker kırmızı 2045 TL ve de sedan tit 65550 mi olmuş :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Otosana mail gönderdim. Bir güzel tiye aldım adamların fiyat politikasını.

Bugunde geri dönüp aradılar.

Sanırım her itimale karşı, görüşmemiz kayıt altına alınıyor ona göre gibi şeyler söyledi :kıhkıh:

Sonra yeni fiyatlarımız bunlar. Ancak şikayetinizi merkeze iletiyorum dedi kızcağız.

Bende zahmet olmayacaksa iletin dedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.