Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ne kadar Biraz???30 BİN TLCİK daha yani....Hahahahaha....Sıfır A4 TDCİ kaç lira haberin varmı Emre...Bu arada sakın ben ikinci el deiştim deme,ben asla ikinci el araba almadım,almamda,karizmama ters....Zaten 2.el dizel hiç almam....Diil Audi Mercedes bile olsa 2.el dizel almam...

Aynen abi 30 bin daha :kıhkıh: napıyım abi audi dediğin zaman duruyorum ölüyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen abi 30 bin daha :kıhkıh: napıyım abi audi dediğin zaman duruyorum ölüyorum

Eskiden Audi 80 ler vardı,dizelleri traktör gibi çalışırdı,millet yüz çevirirdi,audiyle opeli karıştırırlardı..Sonradan WV aldı markayı,premium sınıf yaptı....Devşirme marka yani....Fakat nedense ben hiçbir zamaN Audiyi sevmedim,sevemedim....Benim markam (forddan sonra) BMW dir yani,ford otomobilden daha iyisini alabilecek olsam BMW olurdu....Audinin çok pahalı olmasını sağlayan birçok neden var belki ama emin ol Ford Türkiye şartlarına çok daha uygun bir marka Audiye göre...Ve fordun şu andaki Fiyatları gayet makul sunduğu kaliteye göre....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden Focus2,5 un en üst donanımıda en alt donanımı kadar çok satardı,alt donanımı şirketler falan alırken normal şahıslarda üst donanımları ve alt donanımları alabilirdi..Şimdi Focus 3 ün en üst donanımı çok az görülürken,en alt donanımları sıklıkla rastlanmaya başladı....Yani trafikte focusla farklılaşmak istiyorsanız en üst donanımını alacaksınız...Ama aman ya işimi gören sağlam arabam olsun diyorsanız alt donanımları tercih edeceksiniz.....

Bora sanırım duurm senin düşündüğünden biraz farklı. Dün bayii ile konuşurken bana dediği aynen şu;

"Abi adamlar titaniumu bile beğenmiyor titanium X alıyor.."

60 veren 65 veriyor yani.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konumuz bu değil ama ? Diğer kategorilerde yazarsanız sevinirim..Konuyu dağıtmayalım..Lütfen..Uygun başlık yok ise, uygun kategorilerde uygun başlık açabilirsiniz

Sanırım tam düşünüp eksik anlatmışım. :)

Şöyle alakalandırayım o zaman : Bundan sonraki süreçte benzinli Focus' un benzer donanımdaki Civic' ten 10.000 TL daha fazlaya (ki bu yaklasık %20) satılması zor olacak gibime geliyor.

Ford talep ettiği artı değer için "en azından teoride" çokta fazla birşey sunmuyor. Otosan' ın bu tehdide karşı kısa zamanda önlem almaya çalışacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım tam düşünüp eksik anlatmışım. :)

Şöyle alakalandırayım o zaman : Bundan sonraki süreçte benzinli Focus' un benzer donanımdaki Civic' ten 10.000 TL daha fazlaya (ki bu yaklasık %20) satılması zor olacak gibime geliyor.

Ford talep ettiği artı değer için "en azından teoride" çokta fazla birşey sunmuyor. Otosan' ın bu tehdide karşı kısa zamanda önlem almaya çalışacağını düşünüyorum.

O fiyatlar lansman ve çok kısıtlı donanıma sahip, eski civic'ciler yenilesin diye ayrıca hepsi benzinli atmosforik..çok uçuk ucuz değiller.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora sanırım duurm senin düşündüğünden biraz farklı. Dün bayii ile konuşurken bana dediği aynen şu;

"Abi adamlar titaniumu bile beğenmiyor titanium X alıyor.."

60 veren 65 veriyor yani.. :)

Mertol abi geçenlerde yeni astrayla bayağa bi ilgilendim ve şöyle diyim astranın cosmoda standart sunduğunu ford titanıum +(X PAKET) olarak sunuyor fiyat farkıda bariz açılıyor.OTOKOç donanımları kendi lehine çok iyi kullanmayı biliyor.X paketide allayıp pullayıp satıyolar pazarlama başarısı çok iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford her yerde böyle arkadaşlar Bir donanımda herşeyi sunmuyor istediğini seç diyor.

Bizde ise sadece tek seçenek var (o ayrı)..Yani cosmo da bu var tit'de yok demek hatalı oluyor ama dediğin gibi fiyat ile kıstaslamak daha mantıklı :) sonuçta isimler önemsiz içinde ne olduğu önemli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan hakikaten çok başarı bi şirket pazarlama açısından,çoğu donanımı okadar ön plana çıkarıp reklamını yapıyolarki sanki o segmente bitek FORD da varmış hissi uyandırıyor.ALIRSIN FORD OLURSUN LORD sözünü anlamakta çok güçlük çekmiyorum artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan hakikaten çok başarı bi şirket pazarlama açısından,çoğu donanımı okadar ön plana çıkarıp reklamını yapıyolarki sanki o segmente bitek FORD da varmış hissi uyandırıyor.ALIRSIN FORD OLURSUN LORD sözünü anlamakta çok güçlük çekmiyorum artık.

Ehehehüeee. Alırsın Ford olursun Lord atasözünün Titanyum X li Forddaki hali ise şöyledir :

Alırsın Titanyum X li Ford Olursun Kral ....ehehhüüüeeeeeeee.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haber vereyim kırmızı şeker, dizel, titanium x paket, oto park ve sunrooflu yani en dolusu, su anda showroomda karşımda duruyor, 2012, ederi 67.000, hani meraklısı varsa alalım. :)

Ayrıca Sony için somut bir bilgi yok.

Mart gibi kampanya olabilir denilmekte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haber vereyim kırmızı şeker, dizel, titanium x paket, oto park ve sunrooflu yani en dolusu, su anda showroomda karşımda duruyor, 2012, ederi 67.000, hani meraklısı varsa alalım. :kıhkıh:

Ayrıca Sony için somut bir bilgi yok.

Mart gibi kampanya olabilir denilmekte.

çok para yav aldı başını gitti fiyatlar 2012 dizel tit.park paket sedan 56500 almıştık,2011 benzin şeker kırmızı hb style 38500 ikinci el yeni aldım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haber vereyim kırmızı şeker, dizel, titanium x paket, oto park ve sunrooflu yani en dolusu, su anda showroomda karşımda duruyor, 2012, ederi 67.000, hani meraklısı varsa alalım. :blink:

Aynısını (renk beyaz) 62 bin liraya aldım garanti uzatması ile birlikte. Dün plakası çıktı. (araba benim değil sadece benim üzerime oldu, sahibi yurtdışından gelince ona satışını yapacağız.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.