Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ya hala ben TDCI Şeker Kırmızı Otomatik Park,Sunroof,X paket ve Sedan bir araba daha görmediğim için şu forumda hayıflanıyorum biraz....Böyle bir arabaya o kadar para veren adam mutlaka benim kadar takıntılıdır ve kesinlikle o arabayı almadan önce olmasada en azından aldıktan sonra bu foruma gelirdi..Oysaki benim arabamdan şu anda Türkiyede Toplam 35-40 adet satıldığını öğrendim..Ama benden başka bu forumda kimse yok..Bir tane Hatchback geldi henüz o da çok yeni... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence ecoboost her zaman daha mantıklı ama para benden değil babamdan çıkıyor. Hiç binmese bile dizelde dizel diyor. Baba binmiyorsun ki arabaya... 2 ayda 92 km diyorum gülüyor... :D Pompadan pompaya kafayı üşütüyordu FSI da buna geçince rahatladı.. :yeah: Ama hiç binmiyor ki arabaya... :) Sürekli tasarruf modundan hiç olmazsa biraz rahatlama moduna geçti bu da iyidir.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slmlar herkese. bende ford focus almayı kaç aydır planlıyordum ama maddi sıkıntılar yüzünden biraz ertelemek zorunda kaldım tam düze çıktık aracı alalım derken ummadığmız zamlar oldu şimdi bu fiyata gidip full ford focus almak mantıklı gelmiyor ama başka araçlarda içime sinmiyor. Bi ara chevrolet cruze 2012 cezbetmeye başladı almaya yakındım ama o da deyim yerindeyse benzini hem içmesi hemde çıkardığı arızalar sebebiyle soğuttu kendini. şimdi focus için bekliyorum sizce önümüzdeki aylarda fiyatlar geçen yıl ki fiyatlarına yaklaşırmı ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marttan önce hiçbirşey değişmez. Zira yeni parti martta falan gelir. O zaman belki eurodan dolayı çaktıkları fiyatları indirirler..

Şöyle düşünün. Siz şimdi 1000 avro verip bir mal satın aldınız. Satın aldığınız günkü TL karşılığı 2500 TL idi.. Ama euro şimdi düştü ve bugünkü karşılığı 2350 TL... Siz olsanız 2500 liradanmı satardınız yoksa 2350 liradanmı? Son gelen parti böyle bir parti. Dolayısı ile giriş maliyeti yüksek. O günden bugüne euro düşmüş olsa bile onun yansıması hemen olmaz. O nedenle çok ciddi bir indirim olmasa bile (2011 fiyatlarına geri dönüş gibi mesela ) bir miktar ince ayar olabilir. %3 falan gibi bekliyorum ben. Ama Otosan bu belli olmaz. önce çakıp sonra %5 yaptım da diyebilir. Zira üserlerinde herhangi bir baskı yok bence.. (stok ya da döviz kuru artışı gibi)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben zaten her halükarda Martı bekleyeceğim ikinci el uygun bir araba bulmazsam. .

Birincisi Şu Ocak ve Şubat araba satışlarını görelim. Bakalım ne kadar göçmüşler. Eğer iyi kötü idare ederlerse özellikle fiesta ve ticari satışları yeterli olursa o zaman fiyat düşürmez hatta baharda yine zam yapabilirler nasıl olsa yazın satışlar açılır diye. Ama sağlam düşer ve stok korkusu gelişirse bir miktar indirim/kampanya yapmak zorunda kalırlar

İkincisi Mart 10 civarı Cenevre fuarında yeni modelleri gösterecekler. Fiesta, fiesta ST, Kuga , connect, 1.0T focus gibi...Başka markalar da arabalarını gösterecek . Yeni modellere bakılarak karar verilip nisan gibi alınabilir. Bu sene nasıl olsa 2013 şubata kadar 2013 araba tescil ettirme şansı yok. 2012 mayıs haziranında araba alınabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mart ayında bi indirim beklentisi herkeste oluştuda acaba mart ayında falan donanım olarak bi tiyo alan varmı acaba?Satış personelinin tek bildikleri mytouch ve tabela okuma sistemi onla ilgilide pek bişiy bilmiyolar yada paylaşmıyolar söyledikleri incir çekirdeğini doldurmıycak cinsten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.