Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Liste fiyatı üzerinden de indirim yapıyor Ford, unutmayalım :)

Orası öyle canım :D Burdaki ford bayi sorumlusu bi eczacı arkadaşın tanıdığı, geçen sene bayağı yardımı olmuştu arkadaşa focus alırken. Geçen haftasonu görüştüm, sen merak etme, hele bi almaya gel indirim kolay diyor forddaki eleman... Bakalım göreceğiz artık....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FORD OTOSANI YÖNETENLERE ;

Uzun bir süredir Eu22 ülkelerinde ilk 5te olan Ford Türkiye , bu saçmasapan fiyatlar nedeniyle artık ilk 5te değil.

Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim .

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FORD OTOSANI YöNETENLERE ;

Uzun bir süredir Eu22 ülkelerinde ilk 5te olan Ford bu saçmasapan fiyatlar nedeniyle artık ilk 5te değil.

Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim .

1. Kaynak?

2. Ford Otosan yerine herhalde Ford Europe desek daha doğru olacak

3. Sence Otosan yöneticileri bu forumu takip ediyor/ettiriyor mu? (Keşke etseler)

Evrimleşme yönünde önemli aşama kaydeden marka imajını bence biraz erken kâra çevirme çabasının olumsuz bir sonucu bu.

Bakalım pazarlama stratejilerine yansıyacak mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu focus fiyatlarını belirleyen kişi ne almıştı merak ediyorum.

trend ile style donanım arasında şu farklar var:

- alaşım jant

-ön sis farı

- karartılmış arka cam

- far sensörü

- yağmur sensörü

-Bluetooth ve Türkçe kontrol

-Cruise control

- ortada daha büyük ekran

Şİmdi 1.6 trend ile 1.6 style aynı motor arasında 2710 TL fiyat farkı var (trend : 43770; style 46480)

1.6 tdci trendde ise 95 bg motor var iken 1.6 tdci style da 115 bg motor var. Peki 1.6 tdci 95 bg trend ile 1.6 tdci 115bg style arasında ne kadar fiyat farkı var : Bilemediniz 3000 vs değil sadece ve sadece 1090 TL (trend 53790; style:54880).

Onca şey benzinlide 2710 TL ediyorken ; onca şey+20 bg dizelde 1080 TL ediyor.

Otosanın nasıl bir aymazlık içinde olduğunun göstergesidir.

Not: 5K liste fiyatlarıdır

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar

aranıza yeni katıldım....uzun süredir sizin forumunuzu okuyorum...nerdeyse bütün yazılanları okudum...baya doyurucu bilgiler var...bende aralıkta 2012 focus 1.6 dizel titanium aldım...park sistemi falan yok...fazla yol kaddemedim 700 km de otoparka koymak zorunda kaldım... :)(( işten dolayı...sormak istediğim iki soru olacak...

1. Araç uzun süreler otoparkta kalacak ve çalıştırılmayacak.... Bu aküde bir probleme neden olabilir mi?

2. 55 bin tl ye aldım fiyat nasıl sizce?

şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

bu oynak-kaynak kurlardan dolayı mart dönemi fiyatlar düşer mi yükselir mi? şu anda titanium hb powershift için iyi olduğunu düşündüğüm bir fiyat aldım (50.000) hatta fiyat almak değil pazarlığı bitirdim, yarın ödemeyi yapacağım.

yorumunuz nedir bu konuda?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

bu oynak-kaynak kurlardan dolayı mart dönemi fiyatlar düşer mi yükselir mi? şu anda titanium hb powershift için iyi olduğunu düşündüğüm bir fiyat aldım (50.000) hatta fiyat almak değil pazarlığı bitirdim, yarın ödemeyi yapacağım.

55 bin listesi, 50 bin iyi tabiki... Mart konusunda çeşitli yorumlar var tabi karar sizindir..Genel başlık ve fiyat başlıklarının son yorumlarına bakmanızda fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

5000 tl indirim çok iyi rakam bence,mart ayında fiyatlar düşmüşte olsa,size verilen fiyatın altına düşcegini sanmıyorum pazarlıkla dahi olsa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.