Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Aynısını (renk beyaz) 62 bin liraya aldım garanti uzatması ile birlikte. Dün plakası çıktı. (araba benim değil sadece benim üzerime oldu, sahibi yurtdışından gelince ona satışını yapacağız.)

Bu en ful donanım anlamına geliyor ve 62.000 TL 'yse demek ki fiyatta gayet güzel indirim yapıyorlar. bende park asist ve sunroof dışında herşey var titX 57.000'e aldım demek ki çok yükselmemiş fiyatlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu en ful donanım anlamına geliyor ve 62.000 TL 'yse demek ki fiyatta gayet güzel indirim yapıyorlar. bende park asist ve sunroof dışında herşey var titX 57.000'e aldım demek ki çok yükselmemiş fiyatlar.

Heerşey derken Rafet?Sedanmı seninki?Oradan bir fark var...Ayrıca rengi ne? Şeker Kırmızı ve hardal sarıya metalike ek 2000 tl daha veriyosun...Park asist 1000 tl...Sunroofta 2000 galiba....Sedan farkına 2000 diğerlerine de 5000 verdiğinde titanyum x den bile 7000 tl daha fark doğuyor... Full Focus 3 o zaman oluyor...çok açılıyor rakamlar donanım ve diğer opsiyonlarla.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heerşey derken Rafet?Sedanmı seninki?Oradan bir fark var...Ayrıca rengi ne? Şeker Kırmızı ve hardal sarıya metalike ek 2000 tl daha veriyosun...Park asist 1000 tl...Sunroofta 2000 galiba....Sedan farkına 2000 diğerlerine de 5000 verdiğinde titanyum x den bile 7000 tl daha fark doğuyor... Full Focus 3 o zaman oluyor...çok açılıyor rakamlar donanım ve diğer opsiyonlarla.....

metalik'e ek 1 geliyor... Opak üzerine 2 geliyor...

Tabi bu opsiyonlar ile indirim oranı artabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araba titX pak.hatcbag beyaz renk. Benim bildiğim kadarıyla sadece park asist ve sunroof yok arabamda.

Rafet NAS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gece gri HB tit-X park sunroof 63.000 demişlerdi 2 ocakta dün sordum aynı araba hala satılmamış 68.800 dedi hemde peşin. çok yükselmiş dedim valla bende şaşırdım dedi adam :) inşallah satılmaz 1-2 güne alıcam

Yeni fiyatından mı alacaksınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opsiyonlarda 1 kuruş bile indirim yaptıramazssın Yakup...Aracın baz donanımından yapıyorlar indirimi,sonra opsiyonları ekliyorlar..

Emin misin Bora ? Belki tek opsiyonlarda çok indirim yapamazlar ama paketlerde deli kar var. Bayiilere Otosanın attığı kazıktır bu. Otosan arabanın baz fiyatını pahalı yapıp kendi karını yüksek, bayii karını düşük tutuyor. Bayiye de pakette büyük kar bırakıyor. Liste fiyatından paketli sat malı götür diyor. Mesela X paket fiyatı 5500 ise bayiye maliyeti 1500 falan vergisi ile taş çatlasın 2500e geliyor. Tabii bayiilerin derdi daha çok satmak olduğundan hemen o kardan feragat edip fiyatı indiriyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emin misin Bora ? Belki tek opsiyonlarda çok indirim yapamazlar ama paketlerde deli kar var. Bayiilere Otosanın attığı kazıktır bu. Otosan arabanın baz fiyatını pahalı yapıp kendi karını yüksek, bayii karını düşük tutuyor. Bayiye de pakette büyük kar bırakıyor. Liste fiyatından paketli sat malı götür diyor. Mesela X paket fiyatı 5500 ise bayiye maliyeti 1500 falan vergisi ile taş çatlasın 2500e geliyor. Tabii bayiilerin derdi daha çok satmak olduğundan hemen o kardan feragat edip fiyatı indiriyorlar..

Valla benim araba tüm donanımlarıyla otokoça otosan tarafından opsiyonlarıyla yüklü fiyatıyla satılmıştı..Yani tüm donanımlar yüklü fiyatı üzerinden otokoç alıyor arabayı..öyle baz fiyatının üzerine sonradan bayi opsiyon fiyatı eklemiyor yani....öyle baz fiyatının üzeeerine bayi opsiyon fiyatı eklemiyor sonradan...Dolayısııyla opsiyon fiyatını indireyim diy emezler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.