Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bora abi kötü haber tellal'ı gibisin..sitede hep hata var..Kaçtanesini sırf ben mail atarak düzelttirdim..

DONANIM BİLGİSİ sekmesinden kontrol et bak bi :kıhkıh:

2.si zamlar hikaye daha 2 gün önce tit x sedan tdci 62.500'e alındı... Kanmayın rakamlara...

YkP CgTy tarafından düzenlendi
: Tellal'mış
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi kötü haber tellahı gibisin..sitede hep hata var..Kaçtanesini sırf ben mail atarak düzelttirdim..

DONANIM BİLGİSİ sekmesinden kontrol et bak bi :yeah:

2.si zamlar hikaye daha 2 gün önce tit x sedan tdci 62.500'e alındı... Kanmayın rakamlara...

Tellal derler ona bikerem...2 gün önce zam yoktu....Galiba 4.500 TL zammı ancak bayide indirim yaptırdığımızda anlayabileceğiz..Yani normlde 60.400 den inecekken 64.900 den indirim yapıldığında....Kötü oldu yahu.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resmi zam gelmiş Yakup, en az 4000 TL, yani %7-10 arasında...

Ha bayiler indirim yapar mı, yapabilir, ama artık bu fiyatlar üzerinden, Bora haklı.

Fiesta satma derdi olduğunu da sanmıyorum, 1.4 70 PS dizeller 40.000 TL dolaylarında, kim verir o parayı meraka ediyorum.

Bence otomotiv kemer sıkma dönemine giriyor, ekonomi bu ithalat-ihracat makasındaki açıkla bu yıl çok tıkırında gitmeyecek, tedbirli başlıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ben de dün akşam görmüştüm... styl'ın eski fiyatına şimdi ancak trend alınabiliyor.. öööeehhh

yeni yıl kampanyası ile düşer, bekleyeyim diyenlere büyük geçmiş olsun...

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ben de dün akşam görmüştüm... styl'ın eski fiyatına şimdi ancak trend alınabiliyor.. öööeehhh

yeni yıl kampanyası ile düşer, bekleyeyim diyenlere büyük geçmiş olsun...

E her platformda kıçımızı yırttık indirim falan beklemeyin diye.. En az beş altı forumda eğer arabaya ihtiyacınız varsa faizler düşükken ve faiz kampanyaları devam ederken alabildiğiniz kadar yüksek meblağ ve uzun vadede kredi çekerek alın yazdım. Hala bekleyen varsa iyi olmuş.. Ben sadece neden iki üç tane almadığıma hayıflanıyorum.. Düz style 58 bin lira olmuş. Ben 43850 ye almıştım. 15 bin lira net fark var. %33 yapar. 6 ayda hangi yatırım aracı o parayı kazandırdı? Hiç kullanmayıp bugün satışa çıkartmış olsam 50 bin liraya satabilmem lazım bu durumda. (teorik olarak) :yeah:

Bu iş en çok Bora ya yarıyor.. Fiyat şiştikce o avantajlı duruma geldi.. :)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yuh artık! Eşeğin kulağına su kaçırmışlar..

Tamam bu markayı seviyoruz ama bu fiyatlarla kesin ve kesin olarak Focus almaktan vazgeçiyorum. Sadece makul fiyatlı ikinci el bulabilirsem alırım.

Cenk katılıyorum katılmasına da, bu durumda

1. İkinci el piyasası da azar

2. Muhtemelen rakip firmalar da bir miktar bindirme yapacaktır

İzleyip göreceğiz artık...

Mertol'un gazına gelip değiştirmiştim ben de arabayı, bilvesile şükranlarımı sunarım. :yeah:

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mecbur muyum ford almaya abi.. Zam yapamayan bir sürü firma var. Gider chevy alırım forda inat şöyle en ESPlisinden bir aveo HB veya espsiz yerli malı megane/clio dizel patates patates binerim. Hatta golf 1.4 tsi trend bile 41 civarlarında fiyatı ile gayet iyi seçenek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk Bey illa araba alacaksanız, geçen gün bir arkadaş için Hyundai'ye gitmiştik.. Full, otomatik Elantra 49bin diyorlar.. biraz daha aşağıya çekilebilir. 2012 model gelmemiş, ellerindeki 2011.. sürüşü filan nasıldır bilemem ama araç iç ve dıştan çok şık görünüyordu. focus III sedanı da andırıyor zaten dıştan.

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk Bey illa araba alacaksanız, geçen gün bir arkadaş için Hyundai'ye gitmiştik.. Full, dizel otomatik Elantra 49bin diyorlar.. biraz daha aşağıya çekilebilir. 2012 model gelmemiş, ellerindeki 2011.. sürüşü filan nasıldır bilemem ama araç iç ve dıştan çok şık görünüyordu. focus III sedanı da andırıyor zaten dıştan.

yok benim otomatik merakım yok. Pek de hyundai kia almam ben 47 civarlarına jetta 1.2 tsi comfortline vardı 1-2 hafta önce . Neyse bakalım bir.

Cem Abi 2. el fiyatları da yükselir diyor ama 3-4 haftadır takip ediyorum 1 tane satılan yeni focus yok ki 39,5 a şeker kırmızı satan var hala bekliyor. 39.5a satamayan 45 yazsa alan olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.