Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Nasıl?Anlamadım,Sağda mı? Stoplarmı??Kaputumu açmış?Mesajı biraz açarmısın kanka? :kıhkıh:

yani orta şeritten giderken caddenin sagına park etmiş focus görünce neşelendim..stoplarından tanıdım beyaz sedan tabiki araçla gecerken öndende bakmak istedim aracın önüne geldiğimde kaput acık ve adam motorun üzerine egilmiş sövüp duruyordu...tadım kaçtı biraz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler Aydımcım...seni dinledim karlı çıktım sagol bu konudaki desteğini için iyiki varsın....

Biz sanki fikir vermedik...Hıh...Hem sen şu yukarıdki mesajını aç biraz ne olmuş?

Bişeyi yoktur onun,stop ettirmiştir arabayı acemi...

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimkide evde yatıyor artık .....çünkü ogluma 2artı1 ev aldım 60000 tl.si peşin 50000 kredi tamamı 110.000 tl.5 sene onu ödeyeceğim...olsun araba firmalarına olanca kızgınlıgımla yaptıgım bu hareketten dolayı kendimi seviyorum...o paralara asla almam çünkü...hiçbir orta segment arabayı 2012 yılındada kime isterlerse satsınlar bakalım....arabasız kalmak evet kötü....ama uyduruk bişi de alabilirim ileride...nasılsa çok ucuzlayacaklar.... :kıhkıh:

Hayırlı uğurlu olsun. Allah deprem doğal afet su baskını vesaire vermesin :).

Yine çok konu dışına çıkmış olucam da İzmir'de eskiden otobüste cep telefonu ile konuşan biri yüzünden büyük bir kaza filan mı yaşandı son gittiğimde bir bayan başka birine cep telefonuyla konuşuyor diye kızmıştı baya. Hayatımızı tehlikeye atmaya hakkınız yok filan demişti çok garipsemiştim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan...öyle biriki olay hatırlıyorum frenlerde arızaya yol acıyordu......bu yüzden millet otobüslerde yolculuk esnasında böyle arıza cıkartıyor...kavgalar falan...ama garip herkesin acıktır ve sessizdedir..nasıl bir önlemse..öyle işte izmir....bir benim abim uyar...bu işe benim etrafımdaki...garip işte kuralcı bir adamdır...

ev hakkındaki dileklerin için teşekkürlerde...arabasız koşturunca zaman zaman eve sarhoş gibi geliyorum...cok kötü kıymetini bilin arabanızın vala...işler o olmadan yürümüyor...kesinlikle...hele alışınca...

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan...öyle biriki olay hatırlıyorum frenlerde arızaya yol acıyordu......bu yüzden millet otobüslerde yolculuk esnasında böyle arıza cıkartıyor...kavgalar falan...ama garip herkesin acıktır ve sessizdedir..nasıl bir önlemse..öyle işte izmir....bir benim abim uyar...bu işe benim etrafımdaki...garip işte kuralcı bir adamdır...

ev hakkındaki dileklerin için teşekkürlerde...arabasız koşturunca zaman zaman eve sarhoş gibi geliyorum...cok kötü kıymetini bilin arabanızın vala...işler o olmadan yürümüyor...kesinlikle...hele alışınca...

En içten dileklerimden biridir: Allah arabalı kimseyi arabasız bırakmasın.Tabi kimseyi arabasız bırakmasın da öncelikle arabalıları arabasız bırakmasın. Ben çektim kimse çekmesin. Otobüsten arabaya geçen padişah oluyor da arabadan otobüse geçen toplu taşımanın kölesi gibi hissediyor kendini. İnşallah en yakın zamanda siz de ayağınızı yerden kesecek bir araç edinirsiniz. Ben bi ara sıyırmıştım 3-4 milyarlık arabalara hatta 50 km'yi geçmeyen uyduruk motorlara filan bakıyordum da çok şükür sonunda basınca giden basınca duran deli gibi tutan bir aracımız oldu. Darısı sizin başınıza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sagol canım kredinin ödeme planını oturturduğum andan itibaren aynen birşelyer araştıracagım cok zor inan..kalması bunu 3 günde yaşadım...metro var gerçi ama...bazen yetmiyor...bizim gibi yaşlılarda yürümek istemiyor kı...mız minder görünce...artıkın bakalım..hayırlısı arabanızın kıymetini bilin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine Çok konu dışına Çıkmış olucam da İzmir'de eskiden otobüste cep telefonu ile konuşan biri yüzünden büyük bir kaza filan mı yaşandı son gittiğimde bir bayan başka birine cep telefonuyla konuşuyor diye kızmıştı baya. Hayatımızı tehlikeye atmaya hakkınız yok filan demişti Çok garipsemiştim :P

İzmirliler cins oluyor ya. Takma kafana.. Örneğin kapalı alanda güneş gÖzlüğü takan birini gÖrürsen ve zenci falan değilse kesin İzmirlidir.. :claps:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzmirliler cins oluyor ya. Takma kafana.. Örneğin kapalı alanda güneş gÖzlüğü takan birini gÖrürsen ve zenci falan değilse kesin İzmirlidir.. :P

Forumda birinin avatarında vardı Öyle bir durum ama şimdi kimdi hatırlayamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günaydın ödüm gülmekten ya...harbi dogru söylemiş...nediyim..gerçi o ray-ban sponsorlugunda çekildiği için...öyle oldu...eve geldiğimde spor yada takım elbiseli en son cıkardığım üstümden şey gözlüktür ama...o halde daha da komik oluyor aslında...cins izmirliler....ha...mertol yazdım bunu.... :P

sen bu izmire kurban ol hem......tokyo gibi...

1fn5x.jpg

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kör nokta dahilse o paket 3000-4000 olur..

3000-4000 lere cıkması mümkün değilmiş gibi geliyor benim gözüme,zaten çok büyük ihtiyaç değil işlevselliği göreceli ve çok düşük bu şartlar altında o fiyatlar mümkün durmuyor,şöyle söyliyim benim focus 2 de güvenlik pakedi altında esp+asr ve yan perde hava yastıkları var o şekilde fiyatı 1700 tl idi zamanında.şimdilerdede buna parelel olur fiyatı opsiyonel olursa.sony ise focus kardeşi c-max de ve eski focuslarda olduğu gibi titaniumda standart olcaktır.araç fiyatıda zaten yeterince yüksek ve satışların düşük olduğu söyleniyor bu durumda fiyatlar daha da şişirilmez.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3000-4000 lere cıkması mümkün değilmiş gibi geliyor benim gözüme,zaten çok büyük ihtiyaç değil işlevselliği göreceli ve çok düşük bu şartlar altında o fiyatlar mümkün durmuyor,şöyle söyliyim benim focus 2 de güvenlik pakedi altında esp+asr ve yan perde hava yastıkları var o şekilde fiyatı 1700 tl idi zamanında.şimdilerdede buna parelel olur fiyatı opsiyonel olursa.sony ise focus kardeşi c-max de ve eski focuslarda olduğu gibi titaniumda standart olcaktır.araç fiyatıda zaten yeterince yüksek ve satışların düşük olduğu söyleniyor bu durumda fiyatlar daha da şişirilmez.

Kör nokta Mazdada ve volvoda ucuz ama Cmaxte 2300 TL .

Kör nokta + diğer ıvır zıvır en az 3500-4000 olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.