Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

...cins izmirliler....ha...mertol yazdım bunu.... :nazar:

sen bu izmire kurban ol hem......tokyo gibi...

Lem bunda alınacak birşey yok. Bizde Egeliyiz. Hemüde her iki yakasından..

Valla ben Tokyo ya gittim bununla alakası bile yok. İğrenç bir yer...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,fordun sitesinde Titantum X Paketi Otomatik Park Sistmini ve Elektrikli Sunroofu birlikt alamıyorsunuz şeklinde bir durum var,yani bu 3 paketi aynı anda satın alamıyorsunuz şu anda??Yanılıyormuyum yoksa yanlış mı görüyorum???Ben 115 PS TDCI Şeker Kırmızıyı işaretleyince Opsiyonlara geldiğimde dediğim şekilde çıkıyor..Sizde bir bakarmısınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oluşturma bölümünde hep hata oluyor, son donanım listesine bakarak veya opsiyon listesine bakarak anlayabiliriz.

Yok yok,bir hata yok sanırım full donanım ellerinde şu anda yok ya da böyle bir araba getirmeyi pek istemiyor otosan,çünkü fiyat acayip uçmuş duruma...Yeni zamlarla böyle bir arabayı kimse istemez diyemi düşünüyorlar acaba.... B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi inceledim, sistemde hata var bence;

Normalde daha tıklamadan seçilemeyen donanım ve seçenekler karartılmış duruyor

ama opsiyonda öyle değil hepsi seçilebilir fakat tıklayınca diğeri pasifleşiyor...Hata vardır.bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,fordun sitesinde Titantum X Paketi Otomatik Park Sistmini ve Elektrikli Sunroofu birlikt alamıyorsunuz şeklinde bir durum var,yani bu 3 paketi aynı anda satın alamıyorsunuz şu anda??Yanılıyormuyum yoksa yanlış mı görüyorum???Ben 115 PS TDCI Şeker Kırmızıyı işaretleyince Opsiyonlara geldiğimde dediğim şekilde çıkıyor..Sizde bir bakarmısınız?

sitenin enayiliğidir muhtemelen :

siteye göre fiestada da plus paket ile güvenlik pakedi aynı anda alınamıyor . Ben bayiye gidip sordum: tabii potansiyel fiesta alıcılarında esp ve sony manyağı benden başka yok. Otosana sorduler akşam döndüler bana sipariş verebiliyorlar (ancak her iki paket içinde de yan ve perde HYları var. İkisi birden sipariş verilirse fiyatın düşmesi lazım çünkü aynı donanıma iki pakette birden para veriliyor dedim. Kardeşim Ford alıyorsun indirim falan yok iki paketin fiyatını da ekle öna göre hesapla dediler vazgeçtim ben de..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya sony demişken bu akşam bayide bi c max vardı, direk içine atladım, a.tım sonyi tabi tam açamayınca bişi belli olmuyor ama, fena şekilde güzel duruyordu, c max de hoşuma gittl benim ya, bu arada x pack yoktu ama sony var c max de, bu otosanı anlamakta güçlük çekiyorum :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanyuma tam 4.500 TL zam gelmiş...Geçmiş olsun...Kampanya beklerken 4.500 TL zam....Ohuşşşş...Dediğim gibi otosan Focus satma derdinde değil aslında,onun derdi bol bol connect ve fiesta satmak....Bu arada sitede hala Titanyum x paketiyle birlikte otomatik park ve sunroof seçilemiyoriyani hepsinin birlikte fiyatını alamıyorsunuz..Hata olsa şimdiye düzeltmeleri gerekmezmiydi???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.