Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Sanırım Yusuf, stokla sınırlı demişler, aramadım alıcı olmadığım için, ama ilgilenen varsa hemen aracı olurum.

Benzinlilerde olsaydı kampanya kendim için stlye+plus yada tit. sedan düşünmüyor değilim bazen. Gidişata göre bu yeni aracım bize küçük gelebilir gibi gözüküyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinlilerde kampanya yok çünkü benzinli araba yok..Nasıl olsa alan dizel alıyor diye bütün siparişleri dizel verdiler ama bu fiyatlarla insanlar alamıyor; fakat focus da almak istiyor , onun için de daha ucuz olan benzinliye yöneliyorlar. Beklediklerinden daha fazla benzinli talebi var şu an için. O da fiyat kaynaklı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinlilerde kampanya yok çünkü benzinli araba yok..Nasıl olsa alan dizel alıyor diye bütün siparişleri dizel verdiler ama bu fiyatlarla insanlar alamıyor; fakat focus da almak istiyor , onun için de daha ucuz olan benzinliye yöneliyorlar. Beklediklerinden daha fazla benzinli talebi var şu an için. O da fiyat kaynaklı

Benzin ile Mazot arasındaki lt. fiyat makası daraldı. İlk alımda 8-10 bin lira fazla vermeye biçok kimse yanaşmıyor özelliklede kısa mesafe ve az km yapanlar. Benzinliye talebin artmsaı normal.

Ayrıca dizelde yapıkları yapabildikleri indirimi görünce, dizel benzinli arasındaki afaki farkın kime gittiğide belli oluyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

asıl bomba fiyat connectte yav... 110ps GLX plus paket liste fiyatı 42bin falan olması lazım (39700 GLX+2200 plus paket) .. Gerçi bu listede 40800 yazmışlar. 34800 inmişler ...34e verseler, şu 24 lük krediyi de kullandırsalar süper olur. 10bin peşin verip Bluetooth, ses kontrol, ESP, 4 HY, far yağmur sensörlü TR şartları için fıstık gibi araban olur. Biraz konforsuz olur ama işe gidip gelmeye yeter.

Gerçi o da çok yakıyormuş..

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhaba, bu ilk mesajım olacak. Dün arabamı sipariş verdim . Focus HB 1.6 TDCI Titanyum (ek paket yok) beyaz. İstanbul Avcılar Kent Oto 55bin TL nakit.

Hayırlı olsun...

Teslim alırken

1. Akü kutup başını tam sıktıklarından

2. Lastik havalarını 31-32 psi yaptıklarından

3. Bagaj kapağı iki yanında lastik takoz karşılıklarının yerinde olduğundan

4. Gözle görülür bariz bir trim hatası olmadığından

5. İlk yardım çantası ve halı veya kauçuk orijinal paspasların varlığından

6. Acil durumda kullanılacak benzin hunisini verdiklerinden emin olun!

Tatlı heyecanınızın da tadını çıkarın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim, gördüğüm en faydalı karşılama oldu. Bir iki sefer araç teslim almak nasip oldu. Genelde sakin ve heyecansız durmaya çalışsam da çok mümkün olmuyor :) Benzin hunisi verdiklerini hiç görmedim. Ford da böyle bir uygulama mı var? Yoksa araç çok yakıyor da istasyona varamadan yolda mı kalınıyor? :)

Fiyat konusunda fikrinizi alabilirmiyim? Birkaç bayii arayıp bu fiyatı aldım altına verebilirseniz gelip alıyorum dedim. İnemediler ama yinede belli olmuyor bu işler.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzin hunisi verdiklerini hiç görmedim. Ford da böyle bir uygulama mı var? Yoksa araç çok yakıyor da istasyona varamadan yolda mı kalınıyor? :)

Fiyat konusunda fikrinizi alabilirmiyim? Birkaç bayii arayıp bu fiyatı aldım altına verebilirseniz gelip alıyorum dedim. İnemediler ama yinede belli olmuyor bu işler.

özel depo kapak sistemi var, bak:

özel bağlantı parçası olmadan pompa harici yakıt dolduramazsınız.

Bence fiyat makul.

Zaten artık araştırmayı boş verip tadını çıkarmaya bakın.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapak konusu yazdıkdan sonra aklıma geldi.

Sağlıkçı kampanyasını gördüm ama tanıdık kimse yok, zorladım ama birşey çıkaramadım oradan. Hayırlısı artık. 2010 Megane Hb vardı. 1.4T 130bg benzinli, ondan sonra Tdci da gayet canlı ve akıcı geldi test sürüşünde. Memnun kalacağımı düşünüyorum. İstanbul avrupa yakasında servis bakıyorum. özellikle tavsiye edilebilecek bir bayii-servis varmıdır? Bir arkadaşım Eresinler'den çok çekmişti. O yüzden yıllardır araba alırken Ford'lara bakmazdım bile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.