Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Tutamaçlar bence çok gerekli halen, günlük yaptığım yolun bir kısmı aşırı virajlı ve araçta 5 kişi oluyoruz, arkada oturanlar savrulmamak için ne yapacaklarını şaşıyorlar.

Bence sana "yavaş git" demeleri yeterli olmalı...  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten araçlar ağzına kadar dolu değil mi ? MFT yok o da minimum 7-8 ay'ı var gelebilmesi için. Yani eklenen birşey yok.

Tekno paket'deki birçok özelliği o fiyata sunan yok.

İlk zamanlarda olan donanımların sonradan paketlerle sunulmasından bahsetmiştim.Ya da yanlış hatırlıyorum.Neyse.

Oğuz Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu fiyatlar böyle kalır mı ya 0 arabadan kar eden kişilerden olacaz bn 44bine aldım şimdi olmus 55bin cok sacma oldu bir senede bu kadar zam fazla kim alır ki volkswagen jetta varken aynı fiyata focusu?

Vw bu arada 2014 fiyatlarını açıklamış. Bir modelde baktım 2013 üzerine 6000TL koymuş. Jetta TDI DSG Comfort metalik 83.100TL olmuş. Düz vitesi 76.600TL. (+5000TL gelmiş)  

Benim arabada  62binden 73bine çıkmış 

Ford kar etmiyorsak satmıyalım diyor sanırım. 

Titanyum 4K 1.6 TDCi 115PS  74.500TL

JETTA 1.6 TDI 105 PS Comfortline Man. 76.600TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vw bu arada 2014 fiyatlarını açıklamış. Bir modelde baktım 2013 üzerine 6000TL koymuş. Jetta TDI DSG Comfort metalik 83.100TL olmuş. Düz vitesi 76.600TL. (+5000TL gelmiş)  

Benim arabada  62binden 73bine çıkmış 

Ford kar etmiyorsak satmıyalım diyor sanırım. 

Titanyum 4K 1.6 TDCi 115PS  74.500TL

JETTA 1.6 TDI 105 PS Comfortline Man. 76.600TL

Ben bu sene almıs olsaydım aracı asla focus almazdım 2bin için vw alınır yani bu sene baya düşer satışlar zaten focus hastaları hariç focus alacak kişi sayısı cok az olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu fiyatlar böyle kalır mı ya 0 arabadan kar eden kişilerden olacaz bn 44bine aldım şimdi olmus 55bin cok sacma oldu bir senede bu kadar zam fazla kim alır ki volkswagen jetta varken aynı fiyata focusu?
Bana bedava ver, 2 gün sürer 3. Gün satarım. Jetta kötü araç önce sürüp inceleyin :) Ayrıca konu dışı mesajlar için ilgili başlıklar bulunuz burası araç kıyaslamak için değil
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.