Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Ford Mondeo Gizli Çekim (İç-Dış Ortada)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ön tarafta RS esintisi hissediliyor... bu açıdan daha bir güzel geldi ama çaprazdan fazla focus. 

ızgarayı merak ettim ama spor olduğu için böyle sert görünüyor olabilir, titanium da falan belki düz (ilk resimlerde olan) kromajlı gelebilir...

farlardaki iç kavis güzel, gözlerini kısmış sert bakıyor yine.

özetle tough guy arabası olmuş, şimdikinden daha sportif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Yakup Çağatay said:

2017-Ford-Fusion-front-end-03.thumb.jpg.

Burada ben mi yanlış görüyorum, yoksa fardaki gündüz ledleri sarı kontur ile belirttiğim şekilde yukarıya mı alınmış? Sanki öncekinden farklı gibi geldi bana :) . Bir de, sanki mavi kontur ile çiziktirdiğim yerlere de gündüz ledleri eklemişler gibi duruyor ama bilemedim (zorlama hayal gücü ile :) ).

2017-Ford-Fusion-front-end-03.thumb.jpg.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, barisozyurt said:

Ön tasarımı bozmuşlar, arka tasarımı ise güzelleşmiş. 

Makyajda bir aracı bu kadar değiştirmek zorunda mıdır Ford, anlamıyorum. Ön tasarım zaten çok güzel, hiç değişmemeliydi. 

Far ve alt ızgara hariç fark yokki bu gördüğünüz spor ızgara, mevcut fusion ve mondeo'da da var. 

Bunu unutuyoruz sanırım.

Ayrıca: Lütfen profilinizde yer alan iş ve yaş bölümlerini doldurunuz. (Malum kurallar yoksa üyeliğiniz donabilir, bilginize.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo için kullanabilecek bir özellik hep aklımda, head up display. Diğer Ford modellerde varmı bilmiyorum ama bana popüler olacak gibi geliyor. Mondeo da olmasını çok isterdim. Ön camdan, bakış yönünde hızını ve önündeki yakın mesafelerde yolun hangi yöne gittiğini görmek önemli bir özellik , hele ki bilmediğin yollarda. Umarım yakında Mondeo ya bu konuda ufak bir dokunuş yapılır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Bu araba da her şey yapılabilir. Otomatik vites çok güzel, arka krom çıta da güzel. Ama ön panjur ve altı pek beğenmedim. Kırmızı renginde etkisi vardır. Ama eleştirilmesi benim hoşuma gidiyor. 2016 model titanyum mondeo aldım, 2015 e göre sadece ön sis değişti. Abartıldığı gibi araba sürekli değişime uğramıyor. Temcit pilavı gibi ısıtılıp önümüze sunulan passata para vermemek kişisel tercihtir. Her sektörde moda ve gelişim varken de insanların eskileri özler, sonra günümüze uyarlaması yapılıyor. Bunlar güzel şeyler. İlk seri üretim yapan ford, tüm dünyada aynı modelleri sunabilirse çoğu insan konuşamayacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
On 4/14/2015 at 14:27, Murat Kavuk said:

Güncel versiyonun kıtalardaki çıkış tarihlerine bakılırsa, makyajlı mondeo tarihleri muhtemelen bu şekilde olur..

2015 sonu, 2016 başı Amerika

2016 sonu, 2017 başı Uzakdoğu

2017 sonu, 2018 başı Avrupa

On 7/15/2016 at 03:10, Yakup Çağatay said:

Çin işi versiyon da sonbahar'da geliyor. Avrupa için ise 2017 başında gelir artık. (Eeeee sırayla, parayla değil! )

Avrupa'ya 2017 sonundan önce gelmemeli. Ben öyle demişim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
29.10.2016 - 09:08 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Makyajlı versiyon ile, 1.5 TDCI Otomatik bekliyorum. (1 yıl içinde)

Bir hafta kadar önce kırmızı 18 jantlı gördüm bayide,çok fena bişey,daha güzeli yok....

Otomatiğe alıştım artık,gelirse yine yeni Mondeoyu ilk alanlardan olacam sanırım,umarım güzel donanımlar ekler Ford amca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.