Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Facebook, Twitter ve Youtube Erişim Engeli

Önerilen Mesajlar

Savcıyı kurtamadık resimlerini kurtarmaya çalışıyoruz.. Teror propagandası şimdi mi aklınıza geldii..İşid milletin boğazını keserken oturup milletçe izledik ,hatta ülkemizden katılımlar bile oldu..Pkk yıllardır Dağ şarkıları vb görüntüleriyle youtubeye video paylaşırken neredeydiniz.....Youtubeye yazın bakalım ne zamandan beri teror örgülerinin paylaşımları varmış..

Sancınız ne onu anlamadım. Paylaşılsın o zaman. Herkes izlesin katliamı, namussuzluğu. İşi siyasî mecraya çekmeyin. Söylediklerimden nasıl böyle sonuçlar çıkardınız? Vay arkadaş ya... O videolar engellenmesin mi dedim? Derdiniz, davanız ne? Beni ne kadar tanıyor, hangi davayı güttüğümü, ne zaman nerede olduğumu nereden biliyorsunuz?  Bu peşin hükümlerin dayanağı nedir?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sancınız ne onu anlamadım. Paylaşılsın o zaman. Herkes izlesin katliamı, namussuzluğu. İşi siyasî mecraya çekmeyin. Söylediklerimden nasıl böyle sonuçlar çıkardınız? Vay arkadaş ya... O videolar engellenmesin mi dedim? Derdiniz, davanız ne? Beni ne kadar tanıyor, hangi davayı güttüğümü, ne zaman nerede olduğumu nereden biliyorsunuz? Bu peşin hükümlerin dayanağı nedir?

Farklı şeyleri tartışıyoruz sanıyorum gerilmek gereksiz. Evet hangi teröristin ne paylaşımı varsa kaldırılsın. Ama sistem buna kolayca müsade etmediği için tümden yasaklıyoruz girişi. Kızılan nokta burada başlıyor. Üstelik biz ülke olarak gözlerimizi kapatınca görmüyoruz ama malzeme orada durmaya devam ediyor. Üstelik bunlar gene kapadılar falanca içerik yüzünden diye dünya medyasına malzeme olup bahsedilen görüntüleri tekrar tekrar dünyaya yayınlamalarına sebep oluyoruz. E sonuç, biz göremeyince ne çözülmüş oluyor. Koca bir sıfır. Bu engellemeyi yapanda işin saçmalığını biliyor ama yapmaya devam ediyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Facebook, Twitter ve Youtube Erişim Engeli olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.