Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Kuga 1.5 Awd Vs Nissan Qashqai 1.2 Skypack 2Wd

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Kuga varken.. Makyajlı kuga gelince ekran takarsın içine , mis. 1 sene sonra tabi o zamana kadar eskimiş olur; yenilenme hissi katılır :D

Aracın güvenlik eksiği yok ve awd gereksiz ise bence gideri var bu fiyata.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

71 ooo 'e kuga  trendx 1.5 eb manuel buldum :)

69 ooo'e skyack donanımlı panaromik cam tavan multimedyalı 1.2 qq  var şuanda  ... 

Donanım  + yakıt(qq) vs büyük boyut + prestij(kuga)   siz olsanız ? 

İhtiyaçları pek anlamadım, o yüzden yukarıdaki karşılaştırmaya fit eden bir cevabım yok.

Fakat... Full donanımlı araba almak lazım, sonra orasında bu eksik şurasında bu eksik demekten iyidir. Yoksa alınan arabanın gazı çok erken geçer.

İkiside SUV olamamış araçlar, neresinden bakarsan bak bir MPV de değiller. Bu yüzden verilen bunca paraya yazık bence. Bu paralara alınacak arabalar değiller bence. 1.6EB den indikten sonra bocalayan araba al satlardan sonra tekrar 1.6EB alan bile oldu.

Eğerki geniş olsun herşeyine katlanırım diyebilirsan ancak değiştir. İkiside aynısının laciverti. Fakat muhtemelen orta vadede katlanamayacaksın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğerki geniş olsun herşeyine katlanırım diyebilirsan ancak değiştir. İkiside aynısının laciverti. Fakat muhtemelen orta vadede katlanamayacaksın. 

focus'a sığamıyorum , malum bagaj yok ; iyi bir müşteri buldum ; 3 seneyi aşkın süredir biniyorum 46 000 oldu , iyi müşteri buldum satayım dedim ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha çok  hanım kullanacak

O zaman bize değil hanıma sor.

İkisi de iş görebilir arabalar.

Ama bence hanım OV ister diye düşünüyorum.

Bence ikisini de denesin ve "onun rahat ettiğini" alın.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugünde maslak otokoç'a gidip kuga 1.5 ecoboost powershift awd test sürüşüne çıktım , içimden tamam budur dedim ...

Abi senin sözüne göre otokoç'a gittim buarada maslak değil istinye :P  eğer aynı bayi ise ki öyle olmalı :wacko:  :wacko: Başka yakında bile otokoç yok, herneyse zaten eşine gitmişsiniz oraya sizi buldum :P görüştüğünüz kişi 1.5 gibi 1.6 var test aracı demiş sürdüğünüz araç 1.6 eb yani senin makinanın aynısıydı.

1.5 test yok orada :P Sayende mondeo'ya bakmış oldum ama, teşekkür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.5 gibi 1.6 var test aracı demiş sürdüğünüz araç 1.6 eb yani senin makinanın aynısıydı.

Hadi ya ; ben 1.5 diye sürdüm ; hatta içimden dedim - nekadar eskimiş direksyon filan :) .  Heralde bizim hanıma söyledi ...  1.5 diye 1.6 test etmişiz  :kıhkıh:

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugünde maslak otokoç'a gidip kuga 1.5 ecoboost powershift awd test sürüşüne çıktım , içimden tamam budur dedim ...

Abi senin sözüne göre otokoç'a gittim buarada maslak değil istinye : :P eğer aynı bayi ise ki öyle olmalı :wacko:  :wacko: Başka yakında bile otokoç yok, herneyse zaten eşine gitmişsiniz oraya sizi buldum :P görüştüğünüz kişi 1.5 gibi 1.6 var test aracı demiş sürdüğünüz araç 1.6 eb yani senin makinanın aynısıydı.

1.5 test yok orada :P Sayende mondeo'ya bakmış oldum ama, teşekkür. 

ben zaten 1.5 ecoboost powershift awd deyince şaşırdım. 

mondeo başlığında konuştuğumuz satış elemanı bir şeyler de bilmeli yav. Hadi hoparlör sayısını bilemesin de araba 1.5 mu 1.6 mı powershift mi selectshift mi onu bari bilsin.. 

1.5 tdci powershift awd gelince benzinli kuga alanlar son sahibi olur.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.