Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ilk parti araçlarda size/bize yok ... ilk parti havuz sistemi ile dağıtılıyor.

Şu an gemide ki araçların neredeyse tümü dolu+titanium ... bir Ankara bayii'ne uğrayın. Sizin için sistemde arama yapsınlar, gerekirse F/O saha yetkilileri ile de konuşurlar ... temin edebildikleri renk/aksesuar kombinasyonu kafanıza uyar ise ya da aklınızda ki aksesuar/renk kombisine yakın ise yapıştırın gitsin (bence)

...kuZu'nun resimlerini bizimle paylaşırsanız "iyi günlerde kullanın, maşallah :nazar:" deriz   :)  

Patron ilk partide Hb veya SW kesin yok değil mi (bknz. anlmamakta direnen ya da tamam hepsi sedan dedi ama şansımı bir deneyeyim diyen standart Türk tipi insan) :D ? Kasa fiyat farkı olacak mı yani HB veya SW fiyatı farklı olacak mı? (5-6 sene önce HB sedandan 2 kuruş ucuzdu)  

yakut kırmızı HB 1.5 A/T titanium+dinamik LED far bulur muyuz :D :D  ? 

Bize kaça olur ? 2014 polo 1.2 comfortu kaça sayarsınız :D :D 

Bak görün dediğim araba A5lerden güzel olacak canlı görünce (Tavanı da cammış gibi siyahla kaplattın mı harika olur, gerçek cam tavan istemem yazın pişiyon kışın kirden bişey görmüyon )  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Patron ilk partide Hb veya SW kesin yok değil mi (bknz. anlmamakta direnen ya da tamam hepsi sedan dedi ama şansımı bir deneyeyim diyen standart Türk tipi insan) ?  

yok cengom... (en azından bildiğim kadarı ile...)

Kasa fiyat farkı olacak mı yani HB veya SW fiyatı farklı olacak mı? (5-6 sene önce HB sedandan 2 kuruş ucuzdu)  

olmayacak cengom ... (en azından bildiğim kadarı ile...)

yakut kırmızı HB 1.5 A/T titanium+dinamik LED far bulur muyuz  ?   

bulamayız cengom ... (en azından bildiğim kadarı ile...)

Bize kaça olur ?  

beraber maliyetine bakarız, hesap ne çıkarsa kabulümdür. 

2014 polo 1.2 comfortu kaça sayarsınız  

Daha çok erken değil mi? ... sen bilirsin tabi. Müsait olduğunda aracı bizim çocuklara gösterir, fiyat alırız.

...ama sana bi "kıyak" geçebilirim.  

Sedan olur dersen bana iki adet "yakut kırmızı" (bkn.katalog/lansman rengi) Mondeo geliyor ... A/T - Titanium - S/R - Tekno ... far ise far, şert takip ise şerit takip ... tepeleme dolular işte... bu araçları Şubat ayında satmam yaSSah!!! (çünkü millet gelp bakacak) ama Mart başında satışa açık olacaklar. Sedan olur dersen onlardan birisini sana verebilirim. Aklında olsun. 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan olur dersen bana iki adet "yakut kırmızı" (bkn.katalog/lansman rengi) Mondeo geliyor ... A/T - Titanium - S/R - Tekno ... far ise far, şert takip ise şerit takip ... tepeleme dolular işte... bu araçları Şubat ayında satmam yaSSah!!! (çünkü millet gelp bakacak) ama Mart başında satışa açık olacaklar. Sedan olur dersen onlardan birisini sana verebilirim. Aklında olsun.

Offfff derim işte buna [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2] Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayii ile görüştüm yine herşeyden bi haberler. Bu ay test arabası gelecek birde VIP müşterimize 2.0 dizel ayırdık başka yok diyor. Şimdi buradan fiyat ve donanımları göndereceğim. Sizin gibi birisi maalesef Ankara'da yok.

Hocam Kaan Abi'min yanına gidin ALIN bir Boğaz Havası alın gelin [emoji2][emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ay test arabası gelecek birde VIP müşterimize 2.0 dizel ayırdık başka yok diyor.

Şimdi her bayiye en az 1 test ve 1 display aracı geliyor.  Bu araçlar dışında ilk partide gelen Mondeo'lar bizim DSR dediğimiz bayi sipariş sisteminde gözükmüyor. Sisteme bakıldı ise "yok" denmesi normal (bkn.herkes her şeyi bilemez ki) yapılması gereken şey şu. Mail atacak , ya da telefon edecek ... havuzdan sizin için Mondiş bakacak, sizin talebinize yakın bir şey bulur ise teklif edecek. Zaten yakında bayi DSR'ına araçlar düşer (Mart üretimi) o zaman ne geldiğini, ne verebileceğini net olarak söyleyebilir ama onun öncesinde de yukarıda belirttiğim yöntem ile araç bulmak mümkün (kn.denenmiş sistemdir) 

sonumuz öyle olacak sanırım.

en kötü ikinci display aracını da size veririz ... plaka takıp binerdim diyordum ama saLLa yaa ... başka bir taneye binerim (bkn.ikinci display aracına çökmeyi planlamak) , Allah baba başka dert vermesin... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayii ile görüştüm yine herşeyden bi haberler. Bu ay test arabası gelecek birde VIP müşterimize 2.0 dizel ayırdık başka yok diyor. Şimdi buradan fiyat ve donanımları göndereceğim. Sizin gibi birisi maalesef Ankara'da yok.

VIP müşteri? kürekle girişirim valla...

Müşterinin VIP'si olmaz. bilgilisi bilgisizi, ne istediğini bileni bilmeyeni olur (bence). asıl VIP kavramı servisin/satışın sunduğu hizmettedir. (Bkz. Mr.Yagizer)

Kaan abi; sen niye Ford'da eğitmen olmuyorsun? ara sıra eğitim versen ya...

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beraber maliyetine bakarız, hesap ne çıkarsa kabulümdür. 

"Biz de torpilli maliyet hesabı isterüüüüzz!"  demek geçiyor içimden.  :)

Konuşup konuşup bizi de heveslendiriyorsunuz.

Harçlıklarımı biriktireyim, ben de isterem.  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Biz de torpilli maliyet hesabı isterüüüüzz!"  demek geçiyor içimden.

istemek serbest  :)

işin gırgırı bir yana bayi takımı zaten daracık bir kar frekansında iş yapıyor, %1 kalsa (işin dibinde) şükrediyoruz (belki inanmayacaksınız ama gerçek bu) ancak volümlü / adetli çalışırsanız, eskilerin tabiri ile sürümden para kalıyor.  doğal olarak aHanda! diyip giriş faturasını ortaya çıkartmakta (hele ki tanıdıklara) bence sıkıntı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Arkadaşlar, kafami kurcalayan bir soru var. Led darda neden far yıkama yok. Yabancı ülkelerdeki resimlere bakıyorum bize gelen jantlida far yıkama yok fakat diğer başka bir jantta var. İsin içinden cikamadim led de neden far yıkama yok?

Far yikamasiz

9ea756e291d1f45abbfe139df9bceaf0.jpg

Far yikamali

63867e47c014b077e56acb2a485c0c28.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.