Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Özgür Engin

Soru

Herkese merhaba.

2014 Titanyum smart paket benzinli aracım var. Hava -12 derece ve gösterge panelindeki gizli buzlanma ışığı sarı renkte yanıyor. 2011 focusumda bile 0 dereceden sonra sarı renk kırmızıya dönüyordu. Çok mu mühim, değil tabi. Sorun şu; servisi aradığımda <yaa nolacak , buradaki araçlarda da sarı yanıyor > tarzında cevaplar aldım. Kardeşim kitapçıkta da kırmızıya döner yazıyor diyorum,bu sefer de < tamam döner ama hava güneşli falan> , anlamsız cevaplar verdiler. Yav -12 derece güneşimi kalmış. Böyle şeylere gıcık olurum. Eğer bozuk ise niye bozuk göstergeyi kullanayım ki. Yarında başka bir yer söner bozulur. Zaten aracın göğsü plastik hatasından yeni değişti. Forumlarda da 0 dan sonra kırmızıya döndüğü bilgisi var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Özgür Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 1

eskiden kırmızı yanıyordu, bugun baktım yanmıyor. Sıcaklığı eksi gösterip işaetin kırmızı olmaması için 2 durum var, ya öyle yapmaya karar vermişler yada hatayla öyle olmuş. Güncelleme beklemekten başka birşeye gerek yok, arıza veya dert edilecek birsey değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese merhaba.

2014 Titanyum smart paket benzinli aracım var. Hava -12 derece ve gösterge panelindeki gizli buzlanma ışığı sarı renkte yanıyor. 2011 focusumda bile 0 dereceden sonra sarı renk kırmızıya dönüyordu. Çok mu mühim, değil tabi. Sorun şu; servisi aradığımda <yaa nolacak , buradaki araçlarda da sarı yanıyor > tarzında cevaplar aldım. Kardeşim kitapçıkta da kırmızıya döner yazıyor diyorum,bu sefer de < tamam döner ama hava güneşli falan> , anlamsız cevaplar verdiler. Yav -12 derece güneşimi kalmış. Böyle şeylere gıcık olurum. Eğer bozuk ise niye bozuk göstergeyi kullanayım ki. Yarında başka bir yer söner bozulur. Zaten aracın göğsü plastik hatasından yeni değişti. Forumlarda da 0 dan sonra kırmızıya döndüğü bilgisi var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Valla hocam çözerseniz bana da haber verin. Bendede aynı durum var. Ekranım biraz daha renklenmiş olur. Yoksa pek önemi yok benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bekir abi istanbulda hava pek eksi değerlere düşmediği için bende hep sarı yanardı ama şu anda -2 derece ve kırmızı yanıyor git göster abi garantiden yapsınlar parayla olsa hemen yaparlar

Fatih, benim değil konuyu açan Özgür'ün ekranda sıkıntı varmış, bence de servis ziyareti yapsın gerekeni yapsınlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha öncede sormuştum bunu, o ışığın sarı yada kırmızı yanması ile aracın aktif yada pasif devreye giren bir sistemi varmı diye, yok sadece bazı paketlerde cam resistansı devreye giriyor denmişti, bende 0 derece ve altında kırmızı yanıyor ama herhangi bir sistemi devreye almadığı için önemi yok ne renk yandığının, sadece uyarı niteliğinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.