Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yol Bilgisayarı Ve Teyp Etrafındaki Işık Problemi

Özgür Okkali

Soru

arkadaşlar öncelikle merhaba,

focus2 titanium tdci hb sahibiyim makyajlı kasa, 

geçen akşam aracı kitlediğimde teyp'in etrafında ki ışıklandırmanın ve yol bilgisayarının göstergesinin ışığının sönmediğini farkettim.

bir süre sonra tekrar bakmak için döndüm halen yanıyodu.aracı çalıştırdım teyp radyo çalışıyor ama cd çalmıyor ve içinde ki cd çıkmıyordu ayrıca teyp ekran ışığı tamamen karanlıktı.

sabah olduğunda ilginçtir hiç bir problem olmadan çalıştı içinde ki cd yi de verdi ve ışıklandırmalar normale döndü

bu sıkıntıyı yaşayan oldumu ? varsa fikir danışmak isterim

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

sigortaların bulunduğu panelde hava koşullarından dolayı nemlenme oluyor..bu panel torpido gözünün altında yolcu koltuğu tarafında bulunuyor üzerinde ısı izolasyonu olan bir bez parçası var muhtemelen bu çok emanet duran parça düşmüş ve ayağı ıslak biri tarafından da panonun nemlenmesi muhtemel ... iki ayrı bölmeye yani hem teyp hemde göstergenin elektronik düzeneğinin birleştiği tek yer orası kendinizce basit bir izolasyon yapabilirsiniz oraya ben sıkıntının oradan kaynaklandığını düşünüyorum şahsi fikrim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2010 focusum gögüs lambası ve yol bilgisayarının lambası yanık kalıyor ve bir süre sonra yol bilgisayarındaki kırmızı lamba titreyerek yanıyor bana yardımcı olun lütfen

Ne zaman yanık kalıyor, hemen sönmez o. Kırmızı lamba derken ? Y.b ekranının üstündeki uyarı mı?

Ayrıca üyeliğinizi tamamlayınız aksi halde cevap yazıp faydalanamazsınız. Bknz:Özel mesaj ve kurallar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu uzun zaman sonra hortlatayım ve sorunuzun cevabını vereyim. Aynı olay benimde başıma geldi daha önceleri dijital ekran araba kilitlendikten belli bir süre sonra sönüyordu ancak daha sonraları sönmediğini fark ettim. Nedenini çok aradım ve buldum. Set kolundan şu yolu izliyoruz:Ayar>ekran>bilgi ekranı. Bilgi ekranında tik varsa kaldırın yani işaretlemeyin. Ekranın belli süre sonra söndüğünü göreceksiniz. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.