Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Şu mondeonun lansman rengi bir koyu kahve var. Kül kahverengi diye satıyor bizimkiler İngiliz lunar sky , alman da galiba Brisbane Braun diyor. O renk bence çok yakışır...O renk focus SW hires resmini gören varsa bi yüklesin veya bana PM atsın Allah rızası için :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'a bak sen...

Mangal reklam yapmış ;

E-5 üzeri Uzuncayir metrobüs durağını geçince .. Gercek boyda 2 Focus ve on arka yollarını kapsayacak uzunlukta reklam panosu yapmış

Aktif sehir ici güvenlik sisteminin reklamı var tabi ki :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiyede satılan focusların yarısı istanbulda satılıyor siz hala 1-2 focus gördüm diyorsunuz..Ya çok albenisi yok bunun yada siz körsünüz beyler...Gençliğinize yakıştıramıyorum bak...Bon Jovi-Whitesnake-Judast Priest Konseri için 3 gün İstanbula gittim geçen hafta sonu,en az 30 ytane focus gördüm taksimde,ortaköyde Cihangirde eminönünde....Hatta Candy Red focus 3 hatchbacki Çırağan Sarayının önünde fotolamaya çalıştım ama eleman çok kötü kaptırmıştı karşıdan... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.