Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu araç 125 ps benzin evet ;)

Merkez ,hala beklemedeyiz,nedir son durum? Var mı yeni haberler...En son aldığım duyuma göre Sony Kasım'da geliyormuş,Touch ise Aralıkta bayilerde takılacak şekilde satılacakmış,ancak Touch'ı sadece Titanyum Focuslara takabileceklermiş.... :D;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben evime geldim Focuslanıyorum..

Yeni Focus şuan 2.planda :D focus'u olmayanlar düşünsün napalım ;) Sümbüüllllll kokusu eşliğinde :D

Sus sus,zaten içim yanıyor,sattık gül gibi titanyum x focusumuzu 35 e,şimdi 40 tan aşağı satmıyorlar,neresinden baksan zarar...Sümbülle hiç çekilmiyor angara valla... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merkez ,hala beklemedeyiz,nedir son durum? Var mı yeni haberler...En son aldığım duyuma göre Sony Kasım'da geliyormuş,Touch ise Aralıkta bayilerde takılacak şekilde satılacakmış,ancak Touch'ı sadece Titanyum Focuslara takabileceklermiş.... :D;)

Focus delisi hocam( :D ) sony nin geleceğine inanırım da servisin touch takacağına pek inanasım gelmiyor.. :( Takarlar takmasına da biraz zor takarlar hatta haşatını çıkarırlar bence...... ;) Hem niye sadece titanium a takılacak ki.....Hepsinin konsol tarzı aynı.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus delisi hocam( ;) ) sony nin geleceğine inanırım da servisin touch takacağına pek inanasım gelmiyor.. :D Takarlar takmasına da biraz zor takarlar hatta haşatını çıkarırlar bence...... ;) Hem niye sadece titanium a takılacak ki.....Hepsinin konsol tarzı aynı.....

Yok yok gerçekten takacaklar,zaten bağlantı noktaları belli,ayrıca sırf bu iş için belli bayilere yetki verilecek deniliyor...Titanyumlardaki iç donanım özellikleri Toucha uyuyormuş...Örneğin Titanyumların ön camındaki sensörlerle Touchın bağlantısı uyumluymuş,otomatik klima touchla bağlantılıymış...Daha başka bişiilerde söyledilerdiyde de ben kokteylde şarapı fazla kaçırmışım kafam iyiydi hatırlamıyorum tamamını ehehehüüeee..Focusu alamadık ama bol bol şarapını içtik tanıtım kokteylinde.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok gerçekten takacaklar,zaten bağlantı noktaları belli,ayrıca sırf bu iş için belli bayilere yetki verilecek deniliyor...Titanyumlardaki iç donanım özellikleri Toucha uyuyormuş...Örneğin Titanyumların ön camındaki sensörlerle Touchın bağlantısı uyumluymuş,otomatik klima touchla bağlantılıymış...Daha başka bişiilerde söyledilerdiyde de ben kokteylde şarapı fazla kaçırmışım kafam iyiydi hatırlamıyorum tamamını ehehehüüeee..Focusu alamadık ama bol bol şarapını içtik tanıtım kokteylinde.... :D

Hocam şarap felan zararlı sen genede fazla kaçırma....Sen bize lazımsın.... ;) Benim anlamadığım touch ı niye bayi takıyor... Fabrika çıkışlı yollasalar olmaz mı??? ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün kipa aydın forumda gri gümüş x paketli sedan f3 duruyordu....ilk defa gördüm arka taraf için kesinlikle spolier şart böyle cok tipsiz duuyor bagaj kapagı salak gibi kaca aldın demeyi unuttum adama sunroof yoktu ama garip..ledlerini yakmıştı akşamüstü akşamüstü.......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.