Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

11 June 2011 - 20:12 tarihinde, mehmet10 yazdı:

Sevgilerle Akçay'ın ilk Focus III'ünü sunarım

Cep telefonu ile bu kadar oluyor görüntü kalitesi

Kazasız belasız güle güle kullanın , beyaz HBe yakışıyor..

Fakat bu jant ne? Focusta böyle bir jant yok ki..Bu jant Kuga ve mondylerde kullanılıyordu yanılmıyorsam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz gerçekten çok yakışıyor focus hb e. Jantlar style ama araç titanium kafam karıştı yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Araç Titanium ama jant'ı değiştirmiş adam...Yani normalde bir değişiklik yok hocam...Kuga'nın olması lazım bu yada başka bir Ford

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'a kötü diyenler kendileri uçak mı kullanıyor acaba merak ediyorum.Focus bence C sınıfının en iyi aracı,D sınıfındaki çoğu araçtanda daha iyi bir araç bence.Golf,Jetta,Astra Focus'tan daha uygun bir fiyatta olsa üstüne para koyar yine Focus alırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kordon daki parkın orası..

Focus un durduğu yerin az gerisinde yarım bir kasis vardır yolda, kasisi bilen Focus un durduğu yere doğru direksiyon kırarak kasisin yarım kısmından geçerler :naughty:

Dağılın :) Balıkesir Fatihi geldi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşlılık erdem sahibi olabilmektir, gençlik çok güzel ama fıldır fıldır bir toy olmaktansa ağırbaşlı ama tecrübeli olmak daha iyi zanımca.

Ya bırak şimdi abi :( mantığı dinleme içini dinle bir daha gelmeyecen ki dünyaya :D

Herşey yaşında cüzel daaaaaaa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kordon daki parkın orası..

Focus un durduğu yerin az gerisinde yarım bir kasis vardır yolda, kasisi bilen Focus un durduğu yere doğru direksiyon kırarak kasisin yarım kısmından geçerler :)

Her geçişimde ögle yapıyorum abi :D hergün Vole spor'a gidiyorum yol üstü ama yollar rezalet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.