Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III Yol Bilgisayarı Ekranı Değişimi (Renkli-Büyütme)

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bir arkadaş yeni aldığı Focus 3 ünün direksiyon önündeki gösterglerini çıkarttırıp aşağıdaki şekilde yaptırtmış..Nasıl yaptırtmış,ne kadara yaptırtmış henüz bilgi alamadım,,başka bir forumda vardı bu fotolar da....

321135_10150312067010238_568540237_7913045_1088582736_n.jpg

314319_10150312073560238_568540237_7913076_730212508_n.jpg

p1040576v.jpg

Dh forum'dan alıntıdır.

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Resimler düzenlendi ve ayrı başlık açıldı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu çok kolay bir işlem....Vw ciler bu işi bayağı yaptılar zamanında...Ekranlarını renkli mfd+ ile felan değiştirdiler... :) Hepsi sök-tak işi zaten... :) Bi de kodlama var...O biraz zor... :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır gösterge vs alınca kodlamaya gerek kalmamış..1-2 kişi daha yaparsa o zman okey deriz..

Şuan için alıp takmak yeterli..Bir işleme gerek yok..

Fiyat alıntısı;

Göstergeyi sahibinden.com da bulduğum bir adamdan aldım. 500 liraya ilan vermişti. Onun epey altında bir fiyata aldım ama yazmam doğru olmaz sanırım çünkü işin içinde araya giren ortak dostlar falan var. Adamın ticaretini etkilemek istemem açıkcası.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj felan nasıl yapılmış hiç resim yokmuymuş yakup abi.....Merak ettim şimdi....Bu arada bu arkadaş niye km 800'e getirememiş onu çözemedim ben....IDS ne bu arada.... :huh:

Alakasız:Tevfik abi sormuş sen kopyalamışsın Yakup abi....Ayıp olmuyor mu? :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj felan nasıl yapılmış hiç resim yokmuymuş yakup abi.....Merak ettim şimdi....Bu arada bu arkadaş niye km 800'e getirememiş onu çözemedim ben....IDS ne bu arada.... :D

Alakasız:Tevfik abi sormuş sen kopyalamışsın Yakup abi....Ayıp olmuyor mu? :kızgın:

Başka şeyleri karıştırma şimdi , tevfik abiyle ne ilgisi vamış (sohbet :huh:)

Bi görüştüm ama daha iletişimim yok henüz.

İds- arıza vs tespit etme cihazı hani kayıt felan silersin...onlardan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj felan nasıl yapılmış hiç resim yokmuymuş yakup abi.....Merak ettim şimdi....Bu arada bu arkadaş niye km 800'e getirememiş onu çözemedim ben....IDS ne bu arada.... :kızgın:

Alakasız:Tevfik abi sormuş sen kopyalamışsın Yakup abi....Ayıp olmuyor mu? :nazar:

Soran Benim.Tevfik ne anlar bu işlerden... :huh:

Bu arada dikkat ederseniz alttaki 2 manuel gösterge çerçevesi de krom görüntülü..Şu andaki Focuslarda ise orası siyah plastik çerçeve halinde....Focusları bu şekliyle alan arkadaşların göstergeleri değiştirmeleri kaçınılmaz bir zorunluluk,çünkü gerçekten direksiyon arkasındaki gösterge ekranı acayip dandik ve basit..Hyundai İ20 de bile daha net ve daha fonksiyonel bir ekran var...Bu kadar pahalı bir arabaya dandik çin malı sudoku ekranı gibi ekranlı göstergeler yakışıyor mu Allah aşkına yaa... :D

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.