Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III Yol Bilgisayarı Ekranı Değişimi (Renkli-Büyütme)

Bora A.

Önerilen Mesajlar

alamama nedeniniz sony mi.......70.000 tl mi ona pek karar veremedim bende....hohohohohhahahahahahihihhihhuhuhuhh.... :P

ne gülüyosun be....alamama diye bişi yok almama var,aradaki a yı kaçırıyosun artık nerene kaçırıyosan :D))) 70 bin TL. olması sorun diil,ama herbişiiyi tamsa 70 bin eder o araba....100 bin de veririm ama gider merso c200 alırım o zaman,do u understand me meeeeeeeen You_Rock_Emoticon.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alamama nedeniniz sony mi.......70.000 tl mi ona pek karar veremedim bende....hohohohohhahahahahahihihhihhuhuhuhh.... :D

Tevfik abi sen böyle yazınca aklım hep Ford dışındaki markalara yöneliyor...O 70.000'e gider 2009 2010 model 2.0 dizelve 2011 2012 model Turbo benzinli motorlara sahip olan ''D'' sınıfı araçlar aklıma geliyor hep....Sonra benim piskolojim bozuluyor.... :D :D :D Zaten otelde doğru düzgün kız da yok...Havuza gireceğim.... 2 Kız var 15 erkek çevresinde görmemiş gibi... :D:P:D;):D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala onu bunu bilmem bugün üç şertili yolda geliyorum eve en sonda focus sedan gümüş gri ortada toyota corolla en sagda focus 2.5...focus 3 öyle şaşalı duruyorduki bagaj yüksekliğiyle corolla eşitti amma dötünü kaldırmışlar kardeşim corolla kayboldu yanında..emaresi okunmadı b sınıfı gibi kaldı yok böle bişi gurur duydum sedan feci güzel duruyordu...büyük asaletli kaslı...yani kafam hb-sedan hb-sedan gidip geldi...sonra süzülerek yokoldu gitti....bence D sınıfı gibi duruyor gerçekten....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tevfik abi sen böyle yazınca aklım hep Ford dışındaki markalara yöneliyor...O 70.000'e gider 2009 2010 model 2.0 dizelve 2011 2012 model Turbo benzinli motorlara sahip olan ''D'' sınıfı araçlar aklıma geliyor hep....Sonra benim piskolojim bozuluyor.... :D :D :D Zaten otelde doğru düzgün kız da yok...Havuza gireceğim.... 2 Kız var 15 erkek çevresinde görmemiş gibi... :D:P:D :D ;)

olum sıcak suya fazla girme iyimi...fazla sıcak su iyi degildir cildi bozar...serinlerde dolaş sen....nerde bu thermal otel olum ya...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum sıcak suya fazla girme iyimi...fazla sıcak su iyi degildir cildi bozar...serinlerde dolaş sen....nerde bu thermal otel olum ya...

AfyonKarahisar/Sandıklı Hidai Kaplıcaları yolu 3. km...Bayağı şehirdışında yani.....Afyon'a 50 km uzaklıkta... :D

Serinlerde dolaşıyorum zaten....Havuz en serin yer... :D Valla diyorum..Kaydırak gibi biyer var..Bir avuç yer..Kızlar oraya gitti diye 10 kişi almayan yere 20 kişi sığdı... :D:P

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AfyonKarahisar/Sandıklı Hidai Kaplıcaları yolu 3. km...Bayağı şehirdışında yani.....Afyon'a 50 km uzaklıkta... :D

Serinlerde dolaşıyorum zaten....Havuz en serin yer... :zha: Valla diyorum..Kaydırak gibi biyer var..Bir avuç yer..Kızlar oraya gitti diye 10 kişi almayan yere 20 kişi sığdı... :D :D

Şimdi o salak kızların kıçı kalkmıştır,o 15 kişiyle ne dalga geçerler ama haaa...Hiçbirine de vermezler birşey..hepsi gece hayalkırıklığıyla kalır...ehehehee.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi o salak kızların kıçı kalkmıştır,o 15 kişiyle ne dalga geçerler ama haaa...Hiçbirine de vermezler birşey..hepsi gece hayalkırıklığıyla kalır...ehehehee.....

Uzaktan göz ucuyla izliyorum..Dikkat ettim biri lobby de gördüğün bana merhaba diyendi..(Bu arada ben telefonla konuşuyorum..Tamamiyle dikkatimi telefona vermiştim.... Yanlış anlaşılmasın... :kıhkıh: ) İkisinde de bir afra bi tafra bu ne len dedirti bana....Bende havuz boşken bol bol yüzdüm... :naughty::P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.