Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Biraz ayarla bendekide 500k calisiyor ama bunun cipide farklıdır muhtemelen. Rus forumundakiler kendi adaptorlerini yapmışlar, 2M de calisiyor ve sanırım MS HS geçişini otomatik yapıyor.

Windows aygıt yöneticisinden baktığımda, hız seçenekleri arasında en altta 2M görüyorum. Onu seçince 2M çalışır mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim Style Pluslarda bu kameranın olduğu söyleniyor biz yapabilir miyiz bu güncellemeyi ozan?

Kim diyor. Yok. Sagda tek kamera var, soldaki kamera ve on tampondaki radar lazım.

Windows aygıt yöneticisinden baktığımda, hız seçenekleri arasında en altta 2M görüyorum. Onu seçince 2M çalışır mı acaba?

Dene abi :) program 2M olarak açılırsa çalışır, arabaya bağlamadan deneyebilirsin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kablonun siparişini verdim gelince deneyeceğim.

Bu arada hill holder aktif olunca ekranda yazı çıkıyor demişsiniz,yokuş kalkış desteği devrede v.s gibi bununla ilgili bir görsel paylaşır mısınız?

Öyle bir yazı ben gormedim, sadece ayarlarda sürücü destekte aktif deaktif etme menüsü geliyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özer bey bu trafik işaretleri tanıma önceden var mıydı yoksa yazılımla mı aktif ettiniz

Önceden yoktu aktif ettim ama görüldüğü gibi çalışmıyor.

Araç tekno olduğu için yol çizgilerini ve trafik işaretlerini gören kamera ortak. (Modül adı: Image Prosessing Module A)

Bu modül yol çizgilerini görüp işliyor ama trafik levhalarını gördüğünde anlamlandıramıyor. Çünkü bu işlemi yapacak IPM B modülü yok.

2012/08 den sonraki teknolarda bu modülü çıkartmışlar. 

Bir araçta ise bu iki modül olduğu halde trf.lev.tanıma özelliği kapalı idi. #240>02 yapınca çalışmaya başladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trabzonda var mı bu ısı yapacak veya yakın ıllerde

aracınız fiesta mı? öyleyse fiestada çalışıyormu emin değilim şasi no verirseniz bakabilirim. (yada ilk mesajdaki linkten bakın bakalım konfigrasyonu doğru yüklüyor mu?)

değilse lütfen profilinizi düzeltin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.