Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Göstergeyi ST olarak tanımlayinca, ESPyi kapatmak mumkun oluyor. Ayrıca Ford logosu yerine ST logosu çıkıyor. ozan bey bende modifiyeli elm 327 var göstergeyi ST YAPMA YÖNTEMİNİ ANLATIRMISINIZ BANA RİCA ETSEM

IPC tabındaki verileri şu şekilde değiştirin(orjinal değerleri saklamayı unutmayın):

DE04: FFFF0000
DE22: FFFFF787 

Sonra #236yı ST olarak değiştirin ve ABS sekmesinden initialize ECU yapın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

IPC tabındaki verileri şu şekilde değiştirin(orjinal değerleri saklamayı unutmayın):

DE04: FFFF0000
DE22: FFFFF787 

Sonra #236yı ST olarak değiştirin ve ABS sekmesinden initialize ECU yapın.

Kadrandaki hızlar yanlış gösterebilir belki? ST 280kmh

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar dün bende taktım araca #14  Headlights, type seçeneğini Alternative HID özeliğini yapmak istedim değiştirdim fakat kaydedemedim sonra kapatıp tekrar açayım dedim bu gez sanırım araç kendini korumaya aldı ve bağlanamadım. port açılamıyor(can't open port) diye mesaj verdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar dün bende taktım araca #14 Headlights, type seçeneğini Alternative HID özeliğini yapmak istedim değiştirdim fakat kaydedemedim sonra kapatıp tekrar açayım dedim bu gez sanırım araç kendini korumaya aldı ve bağlanamadım. port açılamıyor(can't open port) diye mesaj verdi.

Cannot open port hatası bilgisayarla kablo arasındaki bir sorun.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cannot open port hatası bilgisayarla kablo arasındaki bir sorun.

Aanladım Teşekkürler bugün akşam tekrar deniyeyim biraz korktum açıkcası ilk önce bağladım Read To BCM tuşunu tıkladım biraz bekledi araç hata mesajı verdi sonra göstergede motor arızası servise gidin yazdı daha sonra port hatası mesajını verdi tekrar bağlanmaya çalışınca aynı mesajı ilk açılışta vermeye başladı ikinci ekrana hiç geçmedi yani umarım aracı komple kitlemem :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lasik baSınç ve otomatik kilit yapmayı istiyorum. Bursada yapan varsa yardımcı olabilirmi.

Otomatik kilit olayını hangi servise sorduysam otosan izin vermiyor diyor. Yazılımı yokmuş ellerinde sözde. Gidip sanayide elektirikçilerde de yaptırmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar amerikadan gündüz ledli far aldım ben araca takında kontak açıldığı anda ledlerin yanmasını istiyorum kontağı kapatıncada sönmesini istiyorum bunu ayarlayabilirmiyim?

Ayarlanır ama yoksa (2011lerde olabiliyor) BCMden tesisat çekmek gerekir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 model benimki elm327 ile fortsan proğramdan ayarlıyorum ama kısa farlarda beraber yanıp sönüyor.

Benim araç tekno paket levha tanıma özelliğini ayarladım menülerden aktif etmeye çalışıyorum olmuyor işaretliyorum kendisi işareti tekrar kaldırıyor ekranda herhangi bir hata mesajı vermiyor bu konuda yardımcı olacak arkadaş varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 model benimki elm327 ile fortsan proğramdan ayarlıyorum ama kısa farlarda beraber yanıp sönüyor.

Benim araç tekno paket levha tanıma özelliğini ayarladım menülerden aktif etmeye çalışıyorum olmuyor işaretliyorum kendisi işareti tekrar kaldırıyor ekranda herhangi bir hata mesajı vermiyor bu konuda yardımcı olacak arkadaş varmı ?

öncelikle forscan de herhangi bir ayar yok, focccus olmasın? gündüz led li far derken? tesisatın nerden nasıl çekildiği önemli, yoksa ayarlansada bir işe yaramaz.

forscanle bakın hatalara, camera yok, modul yok vs gibi hatalar varsa eksik modul vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.