Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Ekran Özellikleri Hakkında

Emrah Karaalan

Soru

Dostlarım selamlar focus 3 titanium ecobost aracımda herhangi biir ek paket almadım. Ve merak ettiğim standart teyp üzerindeki ekran ve kilometre kadranı üzerindeki ekranlar nasıl. Bayide sadece trend araç vardı ve iki ekranda dotnet ekrandı yani renksiz. Fakat internetteki çoğu görselde renkli ve geniş ekranlar geliyor acaba bunlar bir paket ilemi geliyor yoksa çıkma olarak bulunupmu monte ediliyor.

Saygılarımla..

post-4852-0-21245100-1388266587_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

almak sorun değilde en azından takma kurma vb gibi durumlara servis yerine görüşüp fikir yürütebileceğim birilerini bulsaydım güzel olurdu..

Gösterge ekranını takmak çok basit, zaten anlatımı da var forumda..

Ama diğeri için profesyonel yardım almak gerekiyor sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Satın almadan konuşun, km düşürmekten değil aktarmaktan bahsediyoruz, bilgisayara bağlandığında 2 dakikada yapılıyor ve tamamen yasal.

Şunu buldum ilginç geldi.Basit gözüküyor.

https://www.youtube.com/watch?v=FiZyR22WgWs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servise sordum aracı garantiden çıakrtırız dediler yakmayın garantinizi bir ekran için. o an düşündüm lan dedim 4 sene garantim var bunlar problem çıkarmasınlar bana zaten bahane arıyorlar işi kullanıcıya yıkmak için..

bu arada benim bahsettiğim kilometre kadranı olan ekranı değiştirmek çakır otomotiv ile görüştüm 450'ye vereceklerini söylediler ama forumda bazı arkadaşlarda güncelleme sonrası ekran çalışmamış ondan şu an için bu işi askıya aldım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servise sordum aracı garantiden çıakrtırız

Bakımlarınızı düzenli yetkili serviste yaptırdığınız takdirde bir çırpıda garantiden çıkaramazlar.

Elektrik tesisatı için garanti taleplerinizi karşılamayabilirler ama söz gelimi motor bloğunda imalat hatasından bir çatlak oluşsa bunu ekrana bağlayacak olurlarsa başları derde girer.

İş mahkemeye düşebilir tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ilk istediğim kilometre kadaranını değişmekti ama geçenlerde bir arkadaşın ekranı ölüm uykusuna yatınca güncellemeden sonra bende biraz geri kalmak istedim. belki çok sorunsuz güncelleme il bozulmayan bir kadran bulursam almayı düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ilk istediğim kilometre kadaranını değişmekti ama geçenlerde bir arkadaşın ekranı ölüm uykusuna yatınca güncellemeden sonra bende biraz geri kalmak istedim. belki çok sorunsuz güncelleme il bozulmayan bir kadran bulursam almayı düşünüyorum. 

Bu durumda 30 Şubat alışveriş için iyi bir gün.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bulamazsınız. Güncelleme için arabayı bilgisayara bağladıklarında fabrika çıkışındaki kadrana göre güncellemeleri görür. Sizin kadranın değiştiğini  sistem anlamaz ve yanlış güncelleme dosyası  ile bozabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.