Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   06-08-2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
“ER-OL
Serdar yaman

Focus 3'leriniz Hangi Renk?

Hangi rengi tercih ettiniz ?    258 üye oy kullandı

1. 1. Hangi rengi tercih ettiniz ?

• Buz Beyazı (Opak)
      105
    • Blazer Mavi (Opak)
      4
    • Spor Kırmızı (Opak)
      3
    • Aytozu Gri (Metalik)
      50
    • Mürekkep Mavi (Metalik)
      3
    • Kül Kahverengi (Metalik)
      14
    • Siyah (Metalik)
      12
    • Şeker Kırmızı (Metalik)
      14
    • Hardal Sarı (Metalik)
      1
    • Kum Gri (Metalik)
      5
    • Balköpüğü Kahverengi (Metalik)
      0
    • Gece Gri (Metalik)
      22
    • Mars Turuncu
      1
    • Derin Mavi
      1

Anketi oylamak in lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz
Bu konuda 113 ileti var

Ailemde 3 araç var 3 üde aytozu gri.Focusu alacağımda kesinlikle gri olmayacak bıktım bu renkten dedim sanırım büyük konuşmuşum yine tuttuk aytozu aldık geldik :kızgın:

6 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz Focus3 alırsan polisle çok uğraşırsın dediler. Firma aracı olarak çok tercih edildiğinden ve artık üzerilerine firma adı yazmadığından kontrollerde dikkat çeken ilk araç oluyor demişlerdi.

Hakkaten 15 gün sonra Isparta'ya yola çıktık. Konya girişinde polis bizi durdurdu. Araçta en küçük 40 en büyüğü 67 yaşında 3ü kadın 5 kişi var. Dördü öğretmen. Ben 1997 yılında Gdoğu ve Doğunun tamamını 37 gün gezdim. Pirinçlik'te bile bu kadar "itinalı" aranmadım.

Tüm çantalar... üst...araç içinin detayları... bagaj...

Döndük bir hafta sonra Düziçi'ne gidiyoruz. İlçe girişinde arkası yola dönük bir polis vardı. Yan gözle bizi gördü. Birden döndü ok gibi önüme koştu. Belge kontrolü, sorgulama vs...

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz.

Dün gece dörtte aile mi diye sordular otobandan sakarya çıkışına, "evet kuzeniz dedim", sağa şu arabanın arkasına çekin dediler. Bayan olmazsa araçta aile olduğuna inanmadıklarına karar verdik. Kimliklerden tc kimlik no'yu telefon ile sorguladılar.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fordblog ta da renklerle ilgili bir yazı vardı bugün...link versek olur mu?

ekleme:  diğer başlığı yeni gördüm :)

Onur Sezgin tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Yakup Çağatay
      2017 İstanbul AutoShow'da sergilenen Fiat 124 Spider'ın fiyat ve donanım listesini paylaşıyorum.

Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Manuel - 150.000 TL
      Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Otomatik (6 ileri) - 165.000 TL

Metalik 1.250 TL
      Sedefli 2.500 TL 
      Gusto Paketi 10.000 TL

2 adet donanım seçeneğine sahip biri Classica diğeri Lusso

Temel donanımları yazacağım uzatmadan

Classica
      ABS, EBD, BAS, ESP, TCS, MSR, DST, TMPS, HLA, 4 Airbag Gündüz sürüş farı Çift egzoz 16'' alaşım jant Elektrikli yan ayna Manuel klima Anahtarsız çalıştırma 7'' multimedya BT - DAB - 2x USB - 4 Hop.  
      Bunun üstüne LUSSO
      Ön sis farı Geri görüş kamerası 17'' alaşım jant Otomatik klima Anahtarsız giriş sis. Deri döşeme Park sensörü Far yıkama Navigasyon  
      LUSSO üstüne alınabilen GUSTO Paketi

Full LED ön far Far sensörü Yağmur sensörü Adaptif ön far sistemi BOSE ses sistemi (9 hoparlör)  

1.4 Turbo benzinli motor 140 ps güç 240 Nm tork üretiyor. 0'dan 100'e 7.5 sn ve 7.6 sn'de çıkıyor.  Son hız 215 km/h. Boş ağırlık 1050-70 kg. Bagaj 140 lt. Tüketim ortalama 6.4-6.6 LT

Unutmadan şuan satılık araç yok, bunlar show amaçlı gelmiş henüz.

• Yazan: Tufan Kaya
      Merhaba herkeze

bir sorunum oldu fikir verirsiniz diye yazmak istedim. gecen gun arabamı park ederken vites birden boşladı hangi yöne cevirirseniz rahatca kayıyor yani yuvarlak çizebiliyorsunuz hiç geçme hissi yok, içerdeki vites kısmını açtım kılılan kopan bı parca varmı dıye baktım yok motora gıden yolu takıp etmeye calıstım vıtesı hatket ettırınce motordakı baglantı yerlerıne kadar hareket ediyor. sizce ne oldu kafamda bıkac fıkır var ama yanlıs bısey demıyım dıye hıc soylemıyım, anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım ..
    • Yazan: Yakup Çağatay
      Ford'un tamamen elektrikli Focus Avrupa için üretimi başladı  

Araç Hakkında Detayları Fuar Döneminde Vermiştik Burada: 
      https://www.focusclubtr.com/topic/1678-ford’un-tamamen-elektrikli-ilk-binek-otomobili-olan-focus-bev-2012-cenevre-paris-otomobil-fuarı’nda/

Detayları

Üretim

• Yazan: Halit AYDIN
      Hayirli gunler arkadaslar..Bu sorun epeydir var aslinda..Araci sabah ilk calistirdigimda ses orani daha fazla olmakta..Cizirti sesi..cubuklu sobadan gelen cizzz sesi gibi..gun ici uzun sure beklemisse yine oluyor..Gelen ses bazen 10 dk, bazen 5 dk, bazen daha uzun suruyor..muzik sistemini acmazsaniz baya rahatsiz ediyor..Sony sistem calisirken bile kesilmiyor, sesi kisinca duyabiliyorsunuz..sonra birden kesiliyor..arastirmalarimca; ic sirkulasyon motoru, klima fan motoru sesi ya da isi olcer sesi diyenler oldu..en yakin servis 120 km otede..garantinin bitimine 4 gun kaldi..daha once yasayan var mi, bilen var mi sorunu ve cozumu? Power tusuna tek basista(motor calismadan) cizzz basliyor..sinir bozucu..bir gun esim arac icinde..istasyona girdim..kapi kitlenir gibi ses gelmis..sanirim ayni yerden, motor devre disi kapanma sesi duyulan..video ekliyorum kulak yaklasinca sabit bir cizirti sesi duyacaksiniz..bazi gunler siddet daha fazla..umarim biri somut bir sey soyler.

Video linki :  

• Yazan: Mehmet Tunahan
      Degerli arkadaslar. Focus 2009 aracımi 5 ay oluyo alali. Bugun farkettim gaza bastigimda once hafif bir ufleme sesi geliyor motor tarafindan ardindan arac gaz veriyor sizce sorun nedir korktum ya acikcasi

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.