Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Eb Hangi Motor Yağı?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar ufak bir sorum var 1.0 kullanıcılarına.ilk bakım sonrası ort yakıtın artması ve çekişin birazcık düşmesi normal mi? Öncesine göre çekişin ve atikliğin azalmış olduğunu hissediyorum.İnş geçici birşeydir.

Galiba bir kaç km kullanırsam kendine gelir[emoji3][emoji593]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ufak bir sorum var 1.0 kullanıcılarına.ilk bakım sonrası ort yakıtın artması ve çekişin birazcık düşmesi normal mi? Öncesine göre çekişin ve atikliğin azalmış olduğunu hissediyorum.İnş geçici birşeydir.

Enteresan olmuş, tam tersi olmasını beklemek mantıklı, diğer türlü mantıksız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galiba bir kaç km kullanırsam kendine gelir[emoji3][emoji593]

50km kullandım abi yetmez mi :D

Enteresan olmuş, tam tersi olmasını beklemek mantıklı, diğer türlü mantıksız.

Haftaya Niğde yapcam yolda belli olur acaba yanlış mı hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size komik gelebilir ama şöyle bir geyik yok muydu ? Focusta araba yazılımı senin kullanımına göre adapte oluyor ona göre araç senin emirlerine optimum cevap veriyordu ama bakımda yeni yazılım atıldığında bu sıfırlanmış oluyor ve arabanın sana adaptasyonu biraz zaman alıyordu. Bir süre uyumsuzluk hissediyordun...

Lan yoksa ben bunu rüyamda mı gördüm :) :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu ilk dile getiren siz değilsiniz, çekiş için hatırlamıyorum ama yakıt arttı diyen oldu..

bende hiç sorun olmadı. o zamanda 6 hala 6 lt yakıyorum.. çekiş ise 2 yıldır yol maceralarımı anlatıyorum forumda yakıt+perf. hiç sıkıntı yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu ilk dile getiren siz değilsiniz, çekiş için hatırlamıyorum ama yakıt arttı diyen oldu..

bende hiç sorun olmadı. o zamanda 6 hala 6 lt yakıyorum.. çekiş ise 2 yıldır yol maceralarımı anlatıyorum forumda yakıt+perf. hiç sıkıntı yok..

Servisle görüştü sadece yağ ve filtresi değişmiş. Yazılım atılmamış. Neyse biraz daha biniyimde tam belli olur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.