Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Civic Hb 1.6 I-Dtec Test Sürüşü İç - Dış İnceleme

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Japonlar tipsiz araba yapma konusunda liderler ve sanırım şuanda tek lider oldukları konu da bu.

Civic'i kendi gözlerimle görüp test edip öyle yorum yapmak istiyorum; fakat auris berbat bir otomobil olmuş.

Yakup eline sağlık  :claps:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler incleme için. 

Yakup bir de temel 1-2 parça fiyatlarını,  bakım aralıklarını sorsaydın.

Abiler genelde sorunsuz olduklarından mıdır nedir acaip bakımlara yüklenmiş durumdalar..Mesela turbonun ön balataların, yakıt filtresinin ,yağ filtresinin falan fiyatlarını alıp focus ile karşılaştırmak faydalı olabilir.

Kıçıkırık benzinli jazza 680 bakım parası verdiğim oluyor :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kıçıma far çiz bundan daha çok arabaya benzer ...

fix CAPON efsanesine bağlı kalma çabasında ve avrupaya özenen bir tezatlık yaşıyor bu kasa 

bu ne la böle bunu çizen adam kör oldu heralde ...

lanet olsun içimdeki araba sevgisini soğuttu lan bu araba 64000 buna veren adama bende altın plaket vericem 

yüzyılın malı diye 

o derece tiksindim ya la hondadan 

arkadaş sen bırak bu işleri git robot yap motor yap ne işin var arabayla ya 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

bu arabaya bu para verilmez. 64bin TL civarından bahsediyorlar kararan dikiz aynası bile yok. donanımı geçtim,

vites emanet duruyor. geçişler çok kötü konumu çok kötü, kullanım hiç ergonomik değil.

bakımları 10bin km'de bir. dünyanın parasını istiyorlar bir de.

önü de kadranlar dışında yaramaz. sedan kasasına bu motoru koysaydı işler değişirdi.

tasarımı rezalet. bir de motor sesini test etmedim ama olduğu gibi içeri alıyor diyenler var ona da bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkası cidden kötü ve iç malzeme sert Yakup Beyin söylediği gibi, servis elemanına bahsettik mühendislerimizin vardır bildikleri dedi :) güldük ,sinirlendi braz. sert malzeme her zaman ses yapma olasılığı daha fazla.

Arka çok fazla plastik içeriyor.Bunun benzinlisinden doktor arkadasımda vardı. satamadı bir türlü :) zor zararına sattık artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkası cidden kötü ve iç malzeme sert Yakup Beyin söylediği gibi, servis elemanına bahsettik mühendislerimizin vardır bildikleri dedi :) güldük ,sinirlendi braz. sert malzeme her zaman ses yapma olasılığı daha fazla.

Arka çok fazla plastik içeriyor.Bunun benzinlisinden doktor arkadasımda vardı. satamadı bir türlü :) zor zararına sattık artık.

Açıkcası ben malzeme konusunda kötü demedim. Sedanından daha iyi diye ekledim.

Dediğiniz yerlerde focus da sert :) hele titanium değilse

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.