Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

Nero cd kopyalama programı ile image (imeyc) olarak kopyalanirsa olması gerekir.

O kadar kolay olsa millet 100lerce dolar verip yurtdışından almaz hocam. Kopyalar çalışmıyor

Ramazan V. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 March 2014 - 15:06 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

V.4.1 çıktı bu eski 2013

http://www.ebay.com/itm/171249128641?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Ebay'da var ama fiyat çok yüksek.

Ebaydan rus sitesinde bulduğum sistemi satın aldım Ebaydan 430$ umarım gümrüğe takılamdan elime ulaşır.

Satıcı 50$ olarak gösterecek faturayı ve kutuya hediyedir diye işaretleyecek.

Aldığım Sony Panel+ 5'' Ekran+ Çerçeve+ GPS anteni+ GPS Kiti

Sizinki örnek olur inşallah gelirse bizde deneriz aynı yolu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar 2013 focus style aracıma titanyum sony panel takabilirmiyim.aracımda otomatik park var bluetooth yok sony panel bana sesli komut,bluetooth gibi özellikleri sağlar mı?

Taktirirsiniz ama sesli komut ve bluetooth olmaz. Onlarin panelle alakasi yok. Modulleri ayri...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taktirirsiniz ama sesli komut ve bluetooth olmaz. Onlarin panelle alakasi yok. Modulleri ayri...

3 ay kullanılmış orjinal sony panel komple buldum bluetooth benim için önemli sesli komut olmasada olur tavsiye edermisiniz?bluetooth modülü ve direksiyon kumanda bulabilirmiyim bu modül benim ses sistemine uyar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 ay kullanılmış orjinal sony panel komple buldum bluetooth benim için önemli sesli komut olmasada olur tavsiye edermisiniz?bluetooth modülü ve direksiyon kumanda bulabilirmiyim bu modül benim ses sistemine uyar mı?

Bulabilmeniz baglantilariniza ve sabriniza bagli..

Diger husus bilgimin disinda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.