Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Dünyasına Yeni Bir Yıldız Düştü: Htc One

Önerilen Mesajlar

Konu neydi ki? Haaa hatırladım, Yakubun iPhone ve iOs reklamı...
iOS'un reklama ihtiyacı yok diyorlar :) karizması yeter :) hepsi işini görüyormuş :P 5 gb ram olsa ne olur :P bunu idrak etsek yeter şaka bir yana. İhtiyac :P Kriter olsun bize bişey olmaz ama yine de karizma tercih ederim :P tabiki Apple :) ben iOS 7 ile yenilik bekliyorum . Siz andodoculara bol sabırlar. Her ay farklı tel arayışı yok Apple sever de :D ahahaha
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iOS'un reklama ihtiyacı yok diyorlar :) karizması yeter :) hepsi işini görüyormuş :P 5 gb ram olsa ne olur :P bunu idrak etsek yeter şaka bir yana. İhtiyac :P Kriter olsun bize bişey olmaz ama yine de karizma tercih ederim :P tabiki Apple :) ben iOS 7 ile yenilik bekliyorum . Siz andodoculara bol sabırlar. Her ay farklı tel arayışı yok Apple sever de :D ahahaha

ios ios yazılım diyon ama ne diye elinde 4s varken 5 aldın o zaman ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iOS'un reklama ihtiyacı yok diyorlar :) karizması yeter :) hepsi işini görüyormuş :P 5 gb ram olsa ne olur :P bunu idrak etsek yeter şaka bir yana. İhtiyac :P Kriter olsun bize bişey olmaz ama yine de karizma tercih ederim :P tabiki Apple :) ben iOS 7 ile yenilik bekliyorum . Siz andodoculara bol sabırlar. Her ay farklı tel arayışı yok Apple sever de :D ahahaha ios ios yazılım diyon ama ne diye elinde 4s varken 5 aldın o zaman ;)
Sen bana niye bakıyorsun. Ayrıca hata bunun neresinde yazılımı seçtim sonra telefonu seçiyorum. Sana niye andodo alıyorsun der kişi niye htc samsung demez benim yerimde olan biri . Şimdi kapiş? ;) al bak göz böyle kırpılır güzelim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdıklarına kendin inandığın sürece bizce sorun yok! 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen bana niye bakıyorsun. Ayrıca hata bunun neresinde yazılımı seçtim sonra telefonu seçiyorum. Sana niye andodo alıyorsun der kişi niye htc samsung demez benim yerimde olan biri . Şimdi kapiş? ;) al bak göz böyle kırpılır güzelim :)

ben anlatamadım kendimi..neyse ;)

ben daha güzel kırptım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel telefon ancak 14 veya 15 martta çıkacak olan 8 çekirdekli 13 mplik Galaxy S4ü beklemenizi öneririm en azından bir kıyas olsun.

İos android tartışmasına başka birşey daha ekliyim etrafımda da apple kullananlar android bir telefon gördükleri an androidi kötülemeye başlıyor apple ürünleri kullanan biri olarak apple fanatiklerini anlamış değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Galaxy S4 kesinlikle beklenmeli. O gelince Sony Xperia Z, HTC one ve S4 arasında bir seçim yapılabilir. iphone 5 konusuna gelince, ben iphone'un bu telefonlarla karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum. Neden derseniz özellikle ekran boyutları sebebi ile bu telefonları birbirine rakip görmüyorum. Bir insanın 5" ve 4" ekranları olan telefonlar arasında kararsız kalması bana saçma geliyor. Ben şu anda S3 kullanıyorum, onun yanına da iş telefonu olarak kullanmak için iphone 5 almayı planlıyorum. tabiki garantisiz, yurtdışından gelme. 1600 TL'ye kayıtlı bulunabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung'u 1) kullanıcı ara yüzü, 2) ucuz hissi veren plastik kasası nedeniyle hiç sevemedim, ve bu duygum pek değişmeyecek.

Xperia Z başarılı, değerlendirilmesi gereken bir cihaz, ama yılların Hatice alışkanlığı ile onu da elerim gibi sanki.

Ama gün geçtikçe daha performanslı modellerin geleceği kesin. 

Ssöz gelimi Blackberry de Z10 ile donanımsal olarak neredeyse mükemmel bir cihaz, ama yazılımda çok yalnız şu anda.

Windows giderek pazar kazanıyor, kısacası çeşitlilik artıyor. 

Bu yıl muhtemelen 5" ekranlıların yılı olacak, bizim piyasa daha Oppo Find 5'i keşfetmedi mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung'u 1) kullanıcı ara yüzü, 2) ucuz hissi veren plastik kasası nedeniyle hiç sevemedim, ve bu duygum pek değişmeyecek. Xperia Z başarılı, değerlendirilmesi gereken bir cihaz, ama yılların Hatice alışkanlığı ile onu da elerim gibi sanki. Ama gün geçtikçe daha performanslı modellerin geleceği kesin.  Ssöz gelimi Blackberry de Z10 ile donanımsal olarak neredeyse mükemmel bir cihaz, ama yazılımda çok yalnız şu anda. Windows giderek pazar kazanıyor, kısacası çeşitlilik artıyor.  Bu yıl muhtemelen 5" ekranlıların yılı olacak, bizim piyasa daha Oppo Find 5'i keşfetmedi mesela.

Arayüz olayını çözmek çok kolay. ben mesela nova launcher kullanıyorum. Tavsiye ederim. Malzeme kalitesi kötünün iyisi diyelim. Ben Z10'u spesifik bir cihaz olarak görüyorum BB servislerinden ötürü. Windows konusunda haklısınız. benimde çok hoşuma gidiyor windows cihazlar ama biraz zamana ve biraz daha çeşitliliğe ihtiyacı var.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Smartphone piyasasında çoğu firmanın üreticisi başta apple olmak üzere. Çinli üretici Huawei sektörün temelini oluşturur 
En iyi akıllı telefon markası bence Huawei
İşletim sistemi olarakta İOS 5 ileri Android'i 6 ileri olarak görüyorum.
Şöylede bir şey var adam kapılmış bir İphone İOS fanlığına ama İmac nedir bilmez. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Smartphone piyasasında çoğu firmanın üreticisi başta apple olmak üzere. Çinli üretici Huawei sektörün temelini oluşturur En iyi akıllı telefon markası bence Huawei İşletim sistemi olarakta İOS 5 ileri Android'i 6 ileri olarak görüyorum. Şöylede bir şey var adam kapılmış bir İphone İOS fanlığına ama İmac nedir bilmez.
Ne konu da böyle görüyorsun misal, elle tutulur test vs varsa gösterir misin. Verimlilik vs ? Nedir yani kıstasın. Sınır mınır olayını geçelim de :) yoksa vites benzetmesi bu ise hiç cevaplama :) Fanlar için, genellemen hata çünkü aksi halleri de var ;) onlar kişiyi bağlar sonuçta.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne konu da böyle görüyorsun misal, elle tutulur test vs varsa gösterir misin. Verimlilik vs ? Nedir yani kıstasın. Sınır mınır olayını geçelim de :) yoksa vites benzetmesi bu ise hiç cevaplama :) Fanlar için, genellemen hata çünkü aksi halleri de var ;) onlar kişiyi bağlar sonuçta.

Huawei için somut birşey gösteremeyeceğim ama ülkemizdeki operatör firmalarının ucuz yollu telefonlarını üretir. üst klasmanda ise fiyat-performans derecesinde bence en iyi telefonlara sahip Ascend P1 bunun bir örneği Ascend D2 eğer ülkemize gelirse yine tutulmayacaktır ama mühim değil bizim insanlarımız gösterişi sever yada ne bileyim halkımız araştırmadan her şeye kara verdiği için hep iphone en iyi olarak lanse edilecektir bir garezim yok ama en iyi diye bir şeyde yok aslında kendin için en iyi vardır. Malzeme kalitesi apple ile aynı huaweinin zaten aynı fabrikanın ürünü kullanılan ekipman farklılık gösterecektir retina amoled bravia gibi. ios ve androide gelince bunu bilen kişi karşılaştırır sokaktaki genç kıza sorsan İos da neymiş diyecektir android içinde geçerli bu ama iphonelar genellikle şekilci kısma hitap ediyor. Flash player kullanıma açık olduğu sürece anroid kazanacaktır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.