Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

14 saat önce, Fatih Aldemir yazdı:

Evet seçiyorum. Bluetooth ayarlarından şifreyi de giriyorum. 1234 şifre. Bağlantı kuruluyor gibi olup ecu bağlanmıyor. Ama aynı işlem ile evdeki tabletle ve kendi telefonumla aynı elm ye bağlanıyor.

şifre 0000 da olabilir 6565 de olabilir. benimki 6565 mesela

üreticiden üreticiye değişiyor.

eğer bu durumlarda da bağlanmıyorsa herhangi bir bluetooth cihazına bağlanabilmeyi denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Fatih Aldemir yazdı:

Ama telefonum obd bağlanırken şifre 1234 girince kabul ediyor ve bağlanıyor.

o zaman şifre 1234 sizinki. yazılımsal bi sıkıntı var gibi duruyor. programı kaldırıp tekrar kurmak bazen çözüm olabiliyor. torque dışında başka proramlarıda denediniz mi. mesela DashCommand gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Olcay Sert yazdı:

o zaman şifre 1234 sizinki. yazılımsal bi sıkıntı var gibi duruyor. programı kaldırıp tekrar kurmak bazen çözüm olabiliyor. torque dışında başka proramlarıda denediniz mi. mesela DashCommand gibi

İlginç bi şekilde olmuyor. Başka programlar da denedim evet yine olmadı. Teyp obd soketi görüyor,obd soketi seçiyorum ama yine de olmuyor. 

Normalde telefonla bağlanırken obd görüyor ve ilk bağlantıda şifre soruyor,1234 girip bağlanabiliyorum.

Ama teyp bağlanırken şifre sormuyor,teybin bluetooth ayarlarından girip 0000 olan şifreyi 1234 olarak değiştirip tekrar bağlanmayı deniyorum yine olmuyor.

Torque kaldırıp yüklüyorum yine olmuyor :D

Teybim lanetlendi galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.