Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 için Plaka Aydınlatmasında Geri Görüş Kamerası Kullanan Var Mı?

Muhammed E.

Önerilen Mesajlar

7 saat önce, Muhammed E. yazdı:

Focus 3.5 da bagaj kapağı açma kilidinin orada 2 led lamba yok muydu? Araba aşağıda şimdi ama sanki bu eski Focus 3 gibi geldi o yüzden demiştim :)

Kameranin sol tarafinda led resimde gorunmuyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Slm arkadaslar 2015 trendx focus aracima bazi  eklemeler yaptirdim, krom cam citasi, krom sis fari kapağı, kolcak, navimex navigasyon, ilk olarak kelebek kamera taktirmistim ama hic hosuma gitmemisti. Teoman Sarac beyin paylastigi geri görüş kamerası resimleri sonrasi aracima uygun olan plaka aydinlatmali geri görüş  kamerası siparisini çinden verdim 2 ayda geldi taktirdigimda araba kilitliyken 10 , 15 dakika kadar plaka aydinlatmasi sönük bir şekilde yanmaya devam ediyordu bi oto elektrikci arkadaş cihazi söktü araya devre tamamlayıcı birşey takti suan sorunsuz calisiyor tavsiye ederim.

20170102_094059.jpg

20161224_111942.jpg

20161224_120529.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Slm arkadaslar 2015 trendx focus aracima bazi  eklemeler yaptirdim, krom cam citasi, krom sis fari kapağı, kolcak, navimex navigasyon, ilk olarak kelebek kamera taktirmistim ama hic hosuma gitmemisti. Teoman Sarac beyin paylastigi geri görüş kamerası resimleri sonrasi aracima uygun olan plaka aydinlatmali geri görüş  kamerası siparisini çinden verdim 2 ayda geldi taktirdigimda araba kilitliyken 10 , 15 dakika kadar plaka aydinlatmasi sönük bir şekilde yanmaya devam ediyordu bi oto elektrikci arkadaş cihazi söktü araya devre tamamlayıcı birşey takti suan sorunsuz calisiyor tavsiye ederim.
20170102_094059.jpg
20161224_111942.jpg
20161224_120529.jpg

Orjinal jantı daha güzeldi niye değiştirdiniz?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.01.2017 - 11:02 tarihinde, Sinan Demir yazdı:

Sinan Bey öncelikle güle güle kullanın güzel olmuş. Ben henüz navigasyon taktıramadığımdan alamadım kamerayı ama araştırıyorum. Sizin aldığınız ürün bu mu acaba? https://tr.aliexpress.com/item/LS8027/32718494138.html

Buysa kablosuz mu bağladınız kablolu mu? Görüntü nasıl, özellikle gece ışıksız ortamda? Malum IRled yok bu kamerada. Ben de sis farına takılan led siparişi vermiştim bugün geldi bakalım kendim takmaya çalışacağım :) sonra sıra navigasyonda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim, evet o ürün ,kablolu bağlantı görüntü orta düzey fakat geri vitesteyken ekranda bagaj kapağı bir kısmı gözüküyor(kamerada sağa-sola aşağı-yukarı ayar yapamadığımız içim) ama rahatsız edici değil,yarın fotoğraf atabilirim. takıntılı biri değilseniz tavsiye ederim bu kamerada led var taktırdığımda araç kilitliyken 10-15 dk kadar ledler sönük bir şekilde yanıyordu. taktırdığım ustaya götürdüm, cihazı söktü presli olduğu için biraz zorlandı arka tarafı zedelendi ama içeride kalan kısım, içeriye devre tamamlayıcı bi bağlantı ekledi şimdi sıkıntı yok, memnunum...

--0 dakika sonra eklendi--
‎2‎.‎01‎.‎2017 - 21:32 tarihinde, Teoman Saraç yazdı:

Güle güle kullanın....

teşekkür ederim teoman bey...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.01.2017 - 04:42 tarihinde, Sinan Demir yazdı:

teşekkür ederim, evet o ürün ,kablolu bağlantı görüntü orta düzey fakat geri vitesteyken ekranda bagaj kapağı bir kısmı gözüküyor(kamerada sağa-sola aşağı-yukarı ayar yapamadığımız içim) ama rahatsız edici değil,yarın fotoğraf atabilirim. takıntılı biri değilseniz tavsiye ederim bu kamerada led var taktırdığımda araç kilitliyken 10-15 dk kadar ledler sönük bir şekilde yanıyordu. taktırdığım ustaya götürdüm, cihazı söktü presli olduğu için biraz zorlandı arka tarafı zedelendi ama içeride kalan kısım, içeriye devre tamamlayıcı bi bağlantı ekledi şimdi sıkıntı yok, memnunum...

--0 dakika sonra eklendi--

teşekkür ederim teoman bey...

Led var derken kamerada hiç gözükmüyor? Yani zifiri karanlıkta arka aydnlık mı gözüküyor? fotoğraf ekleyebilirseniz sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎5‎.‎01‎.‎2017 - 17:34 tarihinde, Muhammed E. yazdı:

Led var derken kamerada hiç gözükmüyor? Yani zifiri karanlıkta arka aydnlık mı gözüküyor? fotoğraf ekleyebilirseniz sevinirim :)

led derken kamerada değil, plaka aydınlatmada ama o ledler gece görüşünde faydalı oluyor... fotoğraf gece görüntüsü, bagaj kapağı o şekilde gözüküyor...

20170105_220336.jpg

--5 dakika sonra eklendi--

bunlar da diğer fotoğraflar

20170106_171927.jpg

20170106_171936.jpg

20170106_171939.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Sinan Demir yazdı:

led derken kamerada değil, plaka aydınlatmada ama o ledler gece görüşünde faydalı oluyor... fotoğraf gece görüntüsü, bagaj kapağı o şekilde gözüküyor...

Kastettiğim gece görüşü için kızılötesi ledlerdi. Ama olamdan da aydınlık gözüküyormuş. Ben önceki araçta şu kameradan kullanıyordum, kendinin 4 kızılötesi ledi bayağı iş görüyordu ;)

78005d2009bb4151a57ed623fc39c380.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.