Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Merhaba,  2015 model Kuga aracım için aşağıdaki orjinal malzemelere ihtiyacım var. Fiyat tanımlarsanız sevinirim. 

Şasi no :WF0AXXWPMAFL34559    

Hava filtresi, Polen filtresi, benzin filtresi, yağ filtresi, 5 litre 5w30 yağ, 4 adet buji

Teşekkürler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 1,8k
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

ER-OL Otomotiv Sitemizin Sponsoru Olmuştur, Kendilerinden Tüm Yedek Parça Tedariklerinizi Giderebilirsiniz.   Erol otomotiv; 30 yılı aşan sektörel tecrübesi ile Ford otomotiv yedek parça satış hizme

Er-Ol Otomotiv olarak siz değerli forum üyelerine en iyi ve en doğru bilgileri aktarmaya çalışacağız. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Poloneköy buluşmamızda yapılan çekilişte bakım seti ve balata kazanmıştım. Sponsorumuz @ER-OL Otomotiv sağolsun tüm malzemeleri orjinal olarak gönderdi.   Ekstra olarak 2 tk disk alımı yaptı

Yayınlanan Görseller

2015 focus 1.5 tdci powershift

Şasi: WF04XXGCC4FE05344

Hava filtresi-polen filtresi-yağ filtresi-mazot filtresi-hidrolik fren yağı-motor yağı (castrol magnatec 0w30 WSS-M2C950-A şartnamesini karşılayan)-LIQUI MOLY 500ml motor temizleyici

Orjinal ürün fiyatlarını alabilir miyim? Teşekkürler

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
01.10.2018 - 21:22 tarihinde, hüseyin ö yazdı:

2016 benzin/lpg 1.6 fokus aracım için 30bin km yağ ve filtreleri için fiyat nedir

Hava filtre 60-20

Yağ filtre 30

Polen 85-20

Motor yağı 130 Opet

Stokta mevcut.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
11.08.2018 - 15:16 tarihinde, Erhan Er. yazdı:

Merhaba

2015 Focus sedan 1.5 tdci powershift aracım için Motorcraft ön balata takımı almak istiyorum. Fiyat nedir. Nasıl iletişime geçiyoruz?

ayrıca arka balata da almak istiyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
11.10.2018 - 13:56 tarihinde, Turhan Onat yazdı:

Merhaba,  2015 model Kuga aracım için aşağıdaki orjinal malzemelere ihtiyacım var. Fiyat tanımlarsanız sevinirim. 

Şasi no :WF0AXXWPMAFL34559    

Hava filtresi, Polen filtresi, benzin filtresi, yağ filtresi, 5 litre 5w30 yağ, 4 adet buji

Teşekkürler.

İhtiyaç kalmadı. Başka yerden temin ettik ?  Tşk.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

2013 Ford Focus 1.0lt ecoboost Y.Titanium 5K 125Bg HB için;

söylemiş olduğum parçaların orjinal ve yan sanayi fiyatını öğrenebilir miyim?

dilerseniz şase numarası verebilirim.

izmir bornovadayım. Direkt gelip alabilirim.

1- Triger değişimi için gereken parçalar

2- Motor yağı

3- hava filtresi

4- yağ filtresi

5- benzin filtresi

6- polen filtresi

7- kartel tapa/conta

8- bujiler

9- ön panjur ford amblemi

10- bagaj pandizot köşe kenarlardaki plastik klips

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
21.10.2018 - 00:06 tarihinde, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

focus 3 benzinli yağ polen hava filtresi motor yağı fomoco ya da castrol  yolcu tarafı motor üst takozu fiyatı ve ön,arka fomoco balata fiyatını öğrenebilirmiyim

Yağ filtresi 30

Hava filtresi 60-20

Polen 85-15

Motor yağı castrol 160

Motor ust takoz için şase numarasına ihtiyacım var.

Ön balata 195 motorcraft

Arka balata 180 motorcraft

--0 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Ali Güvenç yazdı:

2015 dizel focus orijinal filtre seti fiyatı alabilir miyim?

Yağ filtresi 20

Hava filtresi 60-20

Polen 85-15

Motor yağı castrol 160 Opet 130 

Mazot filtre 120

--1 dakika sonra eklendi--
20.10.2018 - 15:59 tarihinde, Okan Bektaş yazdı:

Kolay gelsin aracım 2012 focus 1.6 trend otomatik vites akü kutup basında akım dengeleyicisinde arıza var ecu regülatörü dıe gecıor parca arızalı oldugu ıcın sanzumana arıza verdiriyor parca elinizde mevcutmudur? 

Şase numarasından parça kodunu çıkartabilirim mesaj atarsanız hazırda mevcut değil.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
26.10.2018 - 09:31 tarihinde, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Bunlar d2 Volvo S40'a uyar mı?

Kaç model ya da euro 4 mü euro 5 mi ?

--1 dakika sonra eklendi--
01.11.2018 - 16:16 tarihinde, HakanPolat yazdı:

focus 2016 1.5 dizel aracım için

yağ filtresi 20

hava filtresi 65

polen fitresi 85

mazot fitresi iç 85, komple 175

orjinal parça fiyatlarını alabilir miyim?

stokta mevcut.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      Ford Kuga'nın incelemesini yapmaya çalıştım(k) :)) Uzunca ara geçince biraz zorlandım  Puma'yı daha iyi hazırlayacağım ?  Kuga için söylemeyi atladıklarımı da yazıyla daha sonra aktaracağım. 
      Keyifli seyirler, umarım faydası olur. 

• Yazan: Rıdvan Eskici
      2014 Focus 3 1.6 tdci 115 Aracımın son bakımında akü değerleri düşük cıkmıştı usta kışı görmez dedi ve dediği gibi bugün aracı takviye ile çalıştırmak zorunda kaldım. Yeni akü alacağım biraz güclü olsun istiyorum (75A) start stop şeklinde Geçiyor benim aracımda start stop yok bu akü uyumlu mu taksak bi zarar verir mi ? Tecrübeli üyelerimizin bilgilerini bekliyorum teşekkürler 

• Yazan: Rıdvan Eskici
      Merhabalar 2014 focus 1.6 tdci titanium kullanıcısıyım d segmenti araçlara geçme düşüncem var 2018 model garantili temiz 1.5 tdci titanium Mondeo alma düşüncesindeyim bi kaç yere araç hakkında bilgi edinme amaçlı sordum fakat çok olumlu cevaplar alamadım ‘’ Servisten çıkmaz, arızası çok, sürekli arıza yapıyor parçası Pahalı uzak dur vb’’ gibi şeyler duydum bu konuda bilgisi olan üyelerimizden yorumlar bekliyorum ayrıca bu araçlar bu sorunlardan dolayı mi fiyat bakımından uygun yoksa otomatik olmadığı için mi 
    • Yazan: Mustafa Tınaz
      Merhaba arkadaşlar, geçen yıl 2011 model Ford Focus Collection 1.6 i Tvtc 115 HP Benzin/LPG'li satin aldım. Araç Bir yıldır ufak tefek sorunlar dışında büyük bir sıkıntı çıkarmadı. Kliması ile ilgili hiç sorun yaşamadım.  Ancak geçtiğimiz Çarşamba gününden bu yana AC tuşuna bastığımda klima Kompresörü devreye girmiyor yani tuşa bastığımda klima çalışmıyor. (klima manuel)  Çarşamba gününden beri 3 oto elektrikçiye sorunu anlattım. 1. usta klima kompresörü bobini arızalı olabilir dedi ona pek güvenmeyip 2. ustaya gittim sigorta kutusunu açıp kontrol etti sigorta role tesisatı sağlamdı. ancak roleye direkt voltaj verince kompresör sonrunsuz çalışıyor ve soğutuyor ama AC tuşuna bastığımda kompresör devreye girmiyor. 
      2. usta arızayı net bir şekilde tespit edemedi. Fan modülü arızalı olabilir veya beyinle alakalı olabilir dedi. Sonra 3. oto elektrikçiye gittim abi klimayı açar mısın dedi tuşa bastım 3 gündür çalışmayan klima birden çalışmaya başladı sonra klima gazını vs kontrol etti basıncın normalden yüksek olduğunu klima radyatörünün tıkalı olabileceğini söyledi. Tamam usta değiştirelim dedim. Klima radyatörü ve filtresi değişti. Neyse kaçak testi yapıldı gazı vs basıldı. Tuşa bastık ama yine  kompresör devreye girmedi. 2 saat falan arıza tespiti için farklı cihazlarla ve orijinal cihazla arıza tespiti yaptılar ama sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını bulamadık. Ancak yine sigorta kutusundan direkt kompresöre voltaj verince sorunsuz çalışıyor ama AC  tuşuna bastığımda kompresör devreye girmiyor. en son denememizde tuşa bastıktan 1-2 dakika sonra kendiliğinden kompresör devreye girdi. Hiç kapatmadan 70 km falan eve kadar gittim eskisinden çok iyi soğutuyordu. Ancak yine 4 saat sonra aracı çalıştırıp tuşa bastığımda dakikalarca bekledim kompresör devreye girmedi. En son usta aracın yazılım güncellemesi ya da beyinle alakalı başka bir sorunu olabileceğini söyledi. Şimdi arkadaşlar buna benzer bir sorunu yaşayan var mı aranızda veya sorunu nasıl çözüldü. Acaba beyni devreden çıkarıp AC tuşuna yeni bir bağlantı yaparak sigorta rolesine direk bağlantı yapılsa kompresör bu şekilde çalışır mı? sorun olur mu? komple beyin mi değişir yada yazılımla güncelleme ile bu sorun çözülür mü? benzer bir sorunu yaşayan var mı aranızda.. Herkese iyi pazarlar arkadaşlar. 
    • Yazan: Nesimi Kılıçaslan
      Arkadaşlar 2005 Model Ford fiesta dizel 1.4 TDCI motor aracım var. 185 000 Km. Aracım oldukça temiz motoruda iyi durumda aslında.Ancak 175000KM de bakım yaptırdığımda motor ustası trigerleri değiştirdiğinde bu aracı biraz daha kullan sonra sat gitsin motorunda ufak bir üfleme var zor hissediliyor ama var demişti. Bende aracımdan gayet memnunum. Yeni fiestalardan da kat kat güzel bence... Gerek hacim gerek tasarım olarak. Hafif bir Motor üflemesi yüzünden sizce aracı satmam mı gerek ?  Yeni araç alma imkanım var. 200 000 km devirmeli miyim ? 

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.