Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

@Serdar yaman,

Ya ben camı değiştirdikten yaklaşık 3-4 ay sonra farkettim. Camı da değiştireli bilmiyorum ama 2 seneye yaklaştı. Hadi diyelim bir buçık sene...

Fark ettiğimde aramıştım. Ama değiştirmemişlerdi. Bende çok üzerinde durmadım. Bakım için Ankara'ya ya da Çorum'a gideceğim. O yüzden aklımdayken sorayım dedim. Çok pahalıysa silikonla hallederiz... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pardon gerekli açıklamayı yapmadık.

Ön camı değiştirirken camın kenarlarındaki plastik çıtayı kırdılar.

Ön camın kenarındaki plastik çıtadan bahsediyorum. Resim atmam şu anda ne yazık ki mümkün değil.

Sol taraf. olmazsa ikisi de olabilir.

Kenardaki cam lastiğinin içinde kalan çıtanın 50 tl fiyatı var stoğumuzda mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ER-OL Otomotiv,

Resim ekleyemeyince bu kadar oluyor. Sizin dediğinizden de ben bir şey anlayamadım. Bi şeyin içinde kalan bir parça değil benim bahsettiğim. Ben fotoğraf ekleyip size göndereyim.

Ama fiyatı benim beklediğim düzeyde. Yani aynı parçadan bahsediyor olabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ER-OL Otomotiv,

Resim ekleyemeyince bu kadar oluyor. Sizin dediğinizden de ben bir şey anlayamadım. Bi şeyin içinde kalan bir parça değil benim bahsettiğim. Ben fotoğraf ekleyip size göndereyim.

[

Bumudur [emoji3][emoji3]

0d527663d0a138073a8a43063961c501.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ER-OL Otomotiv,

Bu resimdeki ürünün kdv dahil 90 tl fiyatı var. Siparişle iki gün içerisinde gelir.

bundan sol taraf için banada lazım  yıkamacı kuş pisliğini çıkarayım derken kesmiş fiyat nedir?

Bu resimdeki ürünün kdv dahil 90 tl fiyatı var. Siparişle iki gün içerisinde gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geldiğinde bilgi veri misiniz. Bir de krom zeminli varsa fiyat alabilir miyim

Tabiki bilgi veririm. Malesef şu an uygun fiyatlı olarak kromuda mevcut değil ortalama tanesini 1000-1250 tl civarında bulabilirim.

Ayni farin parlak zeminlisi ne kadar peki teşekkürler...

Ortalama 1000-1250 tl tanesinin fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.